مهمترین عناوین روز

257 نتیجه   |   صفحه 1 از 26
تاریخ 26 مرداد 1398
بازدیدها 7

گیت‌های ویژه ورود زنان به ورزشگاه‌ها نصب شد       تهران- مدیر سامانه هوشمند گیت‌های ورزشگاه‌های کشور از پیش‌بینی و نصب گیت‌های ویژه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها خبر داد.

تاریخ 26 مرداد 1398
بازدیدها 7

مس سونگون نائب قهرمان جام باشگاه های آسیا شد     تهران- تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در دیدار پایانی رقابت های جام باشگاه های آسیا برابر ناگویا اوشنر ژاپن شکست را پذیرفت و از کسب جام قهرمانی باز ماند.

تاریخ 25 مرداد 1398
بازدیدها 17

سلطانی‌فر: تحریم‌های امروز حتی در جنگ تحمیلی هم سابقه نداشت     تهران - وزیر ورزش و جوانان گفت: تحریم های فعلی اقتصادی حتی در جنگ تحمیلی هم سابقه ندارد زیرا در آن زمان نفت و کالاهای خود را صادر می‌کردیم و درآمدها به راحتی به کشور وارد می‌شد.

تاریخ 20 مرداد 1398
بازدیدها 33

خلیلی: کالدرون از تاخیر در آغاز لیگ کلافه است     تهران- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه به خاطر مشخص نبودن زمان آغاز لیگ، برنامه‌ریزی‌های تیم به شکل هفتگی است و کالدرون نیز از این وضعیت کلافه و ناراحت است.

تاریخ 13 مرداد 1398
بازدیدها 35

برای چهارمین بار؛ ایران قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان شد     تهران- تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران برای چهارمین بار در رقابت های جهانی بلغارستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

تاریخ 10 مرداد 1398
بازدیدها 81

مدافع پیشین رم شاگرد برانکو شد     تهران- مدافع سابق تیم رم ایتالیا به جمع شاگردان برانکو در الاهلی عربستان اضافه شد.

تاریخ 10 مرداد 1398
بازدیدها 91

ورزشکار پارالمپیکی که مدال برنزش، نقره شد: خواب می بینم     تهران- دارنده مدال برنز دو و میدانی بازی‌های پاراآسیایی گفت: تبدل مدال برنز به نقره برای من مانند یک رویا بود که تعبیر آن را هنوز باور نکردم.

تاریخ 9 مرداد 1398
بازدیدها 23

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام خبر داد؛ مشارکت 33هیات ورزشی شهرستان ایلام در طرح اوقات فراغت     ایلام - رئیس ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام گفت: 7 هزار نفر تابستان امسال در برنامه های ورزشی اوقات فراغت دستگاه ورزش و جوانان این استان شرکت کردند.

تاریخ 9 مرداد 1398
بازدیدها 80

هتریک «خادم الشریعه» در متوقف کردن بزرگان شطرنج جهان       تهران- نفر نخست ریتینگ شطرنج زنان ایران در مسابقات بین المللی «هنان» چین در سه دور نخست این رقابت ها سه نامدار شطرنج جهان را متوقف کرد.

تاریخ 8 مرداد 1398
بازدیدها 95

رضایی: حاشیه سازی برای پرسپولیس درست نیست   تهران- کاپیتان اسبق سرخپوشان تهران گفت:‌ پرسپولیس برای موفقیت نیاز به همدلی و اتحاد دارد و حاشیه سازی در این مقطع برای تیم درست نیست.

257 نتیجه   |   صفحه 1 از 26

Back to Top

Template Design:Dima Group