مهمترین عناوین روز

 

 ایلام - معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: امتحانات این دانشگاه در بازه زمانی ۲۱ تیرماه جاری تا دوم مردادماه بر اساس برنامه تنظیم شده گروه‌های آموزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ایلام، مصطفی نعمتی در زمینه شیوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۹-۹۸ اظهار داشت: پیرو اطلاعیه‌های قبلی دانشگاه در مورد نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹- ۹۸، برنامه نهایی زمانبندی امتحانات از طریق سامانه آموزشی گلستان برای دانشجویان و اساتید قابل دسترسی است.

وی افزود: چنانچه تعداد جلسات برگزار شده هر درس به حد نصاب رسیده باشد با توجه به فعال شدن سامانه ثبت نمرات، برگزاری امتحان از تاریخ ۱۱ تیرماه با هماهنگی استاد و دانشجو نیز امکانپذیر است.

نعمتی یادآور شد: اساتید در شیوه برگزاری امتحانات اختیار کامل داشته و از هر کدام از روش‌های اعلام شده می‌توانند استفاده کنند و در این راستا مسوولیت مستندسازی برگزاری امتحانات بر عهده اساتید خواهد بود.

وی ادامه داد: مسوولیت هماهنگی شرکت دانشجویان در آزمون‌ها بر عهده استاد مربوطه است و نحوه برگزاری کلاس‌های عملی و برگزاری امتحانات این بخش در اطلاعیه‌های بعدی اعلام می شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: چنانچه اساتید دروس عملی و یا دروسی که واحد عملی دارند را به اتمام رسانده‌اند، می‌توانند نسبت به برگزاری امتحانات در همین بازه برگزاری امتحانات اقدام کنند.

نعمتی یادآور شد: با توجه به برگزاری آزمون سراسری دکتری در ۲۶ تیرماه جاری در این تاریخ برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد امتحانی برگزار نخواهد شد.

وی افزود: همچنین بدلیل برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد، در دوم مردادماه در این تاریخ برای دانشجویان دوره کارشناسی نیز امتحانی برگزار نخواهد شد.

دانشگاه ایلام با ۶ هزار دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکترا و ۲۰۰ عضو هیات علمی، ۳۲ گروه آموزشی دارد و در سال ۱۳۷۰ در سفر مقام معظم رهبری به استان ایلام از دانشکده زیر مجموعه دانشگاه رازی کرمانشاه به دانشگاه ارتقا یافته است.

استان ایلام در مجموع ۳۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی دارد که ۲۶ هزار دانشجو در این مراکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group