مهمترین عناوین روز

 

 

 ایلام - آیین اختتامیه سومین جشنواره فصلی رسانه های ایلام با حضور استاندار، جمعی از مدیران و مسوولان استانی در سالن شهید رجایی استانداری برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، رییس خانه مطبوعات استان ایلام در این آیین اظهار داشت: ۵۲۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره در بخش های خبر، تیتر، سرمقاله و یادداشت، مقاله، گزارش، مصاحبه و گفت و گو، عکس، اینفوگرافی، گرافیک و صفحه آرایی ارسال شد که از تعداد ۹۶ اثر به دلیل عدم انتشار در بازه زمانی تعیین شده و همچنین هماهنگ نبودن با سرفصل های جشنواره مورد داوری قرار نگرفت.

سامی شهبازی افزود: ۴۲۴ اثر این جشنواره نیز مورد ارزیابی دوران قرار گرفت که این میزان ۳۹ اثر بعنوان برگزیده انتخاب و صاحبان آثار برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی یادآور شد: داوری این آثار بصورت تلفیقی از داوران بومی و اساتید مرکز مطالعات و رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گرفته است.

شهبازی در خصوص محورهای این دوره جشنواره افزود: توسعه استان و فرصت های سرمایه گذاری با نگاه ویژه به مزیت های نفت، گاز و پتروشیمی، گام دوم انقلاب، روند توسعه استان با نگاه به زیرساخت‌های ارتباطی، مواصلاتی و سرمایه‌گذاری، طبیعت و محیط زیست ، آسیب‌های اجتماعی و نقش رسانه در پیشگیری و کنترل آن، دفاع مقدس، ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، اربعین حسینی، ظرفیت‌ها و فرصت‌های استان، معرفی پتانسیل‌های استان در حوزه گردشگری محورهای این دوره جشنواره مطبوعات استان بود.

رییس خانه مطبوعات استان ایلام اضافه کرد: بخش ویژه این‌ جشنواره به کرونا اختصاص داشت.

به گفته وی هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد رقابت سالم، تولید محتوا بیشتر با نگاه به ظرفیت های ایلام و دیده شدن آثار فاخر خبرنگاران بود.

بیش از ۲۰۰ خبرنگار در استان ایلام فعالیت دارند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group