مهمترین عناوین روز

 

 

 


ایلام- سرپرست معاونت هماهمگی امور اقتصادی استاندار ایلام از دستگاه های اجرایی خواست طرح های اولویت دار و شاخص خود را برای استفاده از ظرفیت تبصره ۱۸ بر اساس دستور العمل ابلاغی معرفی کنند.

حیدر نعمتی روز دوشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: دستگاه های تخصصی باید نسبت به تشکیل کمیته کارشناسی برای شناسایی طرح های مهم اقدام کنند.
وی تاکید کرد: طرح ها باید بر اساس شیوه نامه ابلاغی انتخاب و بانک قرارداد عاملیت آنها را منعقد کند.
معاون اقتصادی استاندار ایلام افزود: قانون بودجه در تبصره ۱۸ دارای ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه اقتصادی است که برای استفاده از این ظرفیت باید با دقت عمل شود تا بتوانیم از آن نهایت استفاده را بکنیم.
نعمتی از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خواست از ظرفیت های قانونی بودجه سال جدید نهایت استفاده را در راستای تسهیل امر سرمایه گذاری و رونق تولید ببرند.

وی گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دارای ظرفیت های قانونی بسیار خوبی است که با کمک آن می توانیم مشکلات بسیاری از طرح ها را برطرف کنیم و در صورتی که مشکل طرح ها در استان قابل رفع نباشد با استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل ملی می توان چاره اندیشی بر اساس قانون برای رفع مشکل طرح ها ارایه کرد.

وی افزود: توجه به رفع مشکلات طرح های تولیدی علاوه بر تثبیت اشتغال آنها نقش مهمی در ماندن این طرح ها در چرخه تولید و حفظ سرمایه گذاری های انجام شده و رونق اقتصادی استان دارد.
در این نشست مسایل و مشکلات سه طرح شرکت سبک سازه زاگرس، ماهوت شن زار غرب و پرورش مرغ گوشی بررسی شد و تصمیاتی در راستای رفع مشکلات آنها اتخاذ شد./ایرنا

 

 

 

 

×××

 

   

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات

   

 ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴ - ۰۹۳۹۸۴۳۳۹۱۶ - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

  

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group