مهمترین عناوین روز

 .

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: از ابتدای طرح غربالگری (۱۳ اسفنده ماه تا روز گذشته) ۸۸ هزار و ۶۰۰ نفر در مبادی ورودی این استان توسط تیم های امداد و نجات هلال احمر مورد پایش تب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی جهت پیشگیری از ویروس کرونا قرار گرفتند.

حسین عارفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: تاکنون تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در ۱۱ محور ورودی استان شامل پلیس راه شباب و محور سرابله به چهارمله در چرداول، سه راهی سومار زرنه در ایوان، محور دهلران به اندیشمک در دهلران، محورهای تلخاب، وحدت آباد ماژین و پلیس راه دره شهر در دره شهر و و محور ملکشاهی به ایلام، ملکشاهی به میمه و ملکشاهی به مهران در ملکشاهی جهت طرح غربالگری ویروس کرونا استقرار یافته اند.

وی افزود: در پستهای غربالگری ویروس کرونا ۱۱ تیم عملیاتی با بهره مندی از ۳۱۳ نفر روز نیروی عملیاتی متشکل از کارکنان و اعضا و استفاده از ۱۱ خودرو عملیاتی در این طرح توسط جمعیت هلال احمر استان ایلام مشارکت داده شده است.

وی یادآور شد: طرح غربالگری همچنان در مبادی ورودی های استان ادامه دارد و تیم های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر در حال خدمت رسانی به هم وطنان هستند.

عارفی گفت: در طرح غربالگری و تب سنجی افراد مشکوک به کرونا جهت سیر مراحل بعدی به مراکز درمانی معرفی می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام اضافه کرد: این جمعیت با استفاده از ظرفیت جوانان و داوطلبان توانسته با راه اندازی کارگاه های خیاطی در شهرستان های ایلام، مهران، سیروان، دره شهر و دهلران، تاکنون پنج هزار و ۵۰۰ جفت دستکش، پنج هزار و ۳۵۵ عدد ماسک تولید و آنها را به صورت رایگان در بین نیازمندان توزیع کند.

به گفته وی، از ابتدای شیوع کرونا ویروس در استان ایلام تا کنون ۹ هزار و ۴۵۰ لیتر ضدعفونی در سطح معابر و مکان های عمومی توسط نیروهای هلال احمر استان توزیع شده است.

مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان ایلام امروز سه شنبه پنجم فرودین ماه به ۲۱۴ نفر رسید./ایرنا

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group