مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام-  امروز اراده ملی بار دیگر به حرکت درآمده و جوانان و نوجوانان سربلند با عشق و علاقه ای که از مهر مادری سرزمین شان در جان و دل به جریان افتاده شور و نشاط خاصی به حماسه حضور داده اند.

برگ سفید رای را پس از تایید هویت ایرانی بودنت در دستانت میگیری و این تو هستی تا از حق خود برای تعیین سرنوشت خویش استفاده کنی.

جوانان رای اولی، با غیرت و شجاع ایلامی با حضور در شعب اخذ رای شور و نشاط خاصی به انتخابات بخشیدند و با این حضور خود ابتدایی ترین گام حضور در عرصه سیاسی را محکم برداشتند و نشان دادند که جا پای شهدا و رهروان انقلاب گذاشته اند.

امروز دوباره آزمونی پیش روی ملت ایران آغاز و همه سعی کردند با حضور در انتخابات همچون قبل سربلند و روسپید از این آزمون بزرگ بیرون آیند و بار دیگر با امام (ره)، مقام معظم رهبری، شهدا و همه ارزش های انقلاب بیعت کنند.

یکی از جوانان رای اولی که در حال ورود به شعبه اخذ رای در محل مدرسه توحید شهر ایلام بود گفت: به ملت ایران افتخار می کنم که با وجود هجمه سنگین تبلیغاتی برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در پای صندوق های رای امروز دوباره روی دشمنان نظام را کم کردند.

احمدرضا قادر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متولد ۱۳۸۰ هستم و امروز برای نخستین بار با ثبت اسم نامزد مورد نظرم توانستم اینچنین در سرنوشت کشورم دخیل شوم.

وی از همه جوانانی که واجد شرایط رای هستند و تاکنون تصمیمی برای حضور نگرفته اند، خواست با حضور خود اقتدار و عزت نظام را به رخ جهانیان بکشند، امروز چشم همه دشمنان دوباره به ملت ایران است و حضور پر شور ما جوانان مایوس کننده همه افکار پوچ دشمن است.

یکی دیگر از جوانان ایلامی گفت: من به عنوان یک ورزشکار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاضر و افتخار می کنم که به عنوان یک ایرانی توانسته ام دینم را در قبل مسوولیت سیاسی ام به انجام برسانم.

امیررضا موسوی اظهار داشت: برای دومین بار است که در انتخابات شرکت می کنم و دور قبل در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ حاضر شدم و اکنون با شرکت در انتخابات مجلس سعی کردم به بهترین فرد از نامزدهای انتخاباتی رای دهم.

وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات سیلی محکمی به گوش دشمنان نظام بود که امروز تک تک مردم با انداختن رای در صندوق زدند.

موسوی گفت: مردم فهیم ایران اسلامی در تشییع پیکر شهید سلیمانی با حضور پر شور اتحاد و همدلی خود را نشان دادند و امروز هر رای دوباره انتقام سخت ملت از آمریکا که سعی داشت با تبلیغات رسانه ای حضور مردم را کم رنگ کند و مردم انتخابات را تحریم کنند، می گیرد.

خواهر یک شهید دفاع مقدس نیز گفت: این انقلاب تا وقتی مردمی با این غیرت و شجاعت دارد هرگز آسیبی نخواهد دید.

زهرا قاسمی اظهار داشت: شعور و اتحاد مردم برای حفظ انقلاب و حفظ ارزش های نظام غیرت مردم را برای ثبت حماس های دوباره در تاریخ انقلاب خواهد بود.

وی افزود: دفاع از ارزش های نظام، تاکید بر حفظ اقتدار و همچنین غرور ملی یک ایرانی حضور حماسی در انتخابات بوده و این حضور بیعت مجدد با خون شهدای نظام است.

آری امروز، مردم ایران زمین با آرای خویش سرود وحدت و همدلی می سرآیند و هر رای آنان پله ای برای رسیدن به قله های افتخار فردا ترسیم می کند.

امروز جمعه مردم ایلام از لر، عرب و کرد با نشان همدلی و یک رنگی دلاورانه رقم میزنند سرنوشت خود را با با دستان خود رقم می زنند، همه آمده اند تا بار دیگر به شهدای انقلاب اعلام کنند راه آنان ادامه دارد.

امروز شور و شعور مردم در انتخاب آنان تجلی یافته و شکوه مانای حضور آنان پشت دشمنان را به لرزه درآورده است، امروز پرچم خوش رنگ ایران در باالاترین قله رفیع عزت و اقتدار به اهتزاز درآمده و ثبات و امنیت پایدار ایران با رای تک تک ملت محکم تر و مقتدرتر می شود.

امروز همه می آیند تا وفاداری خود را به نظام و ارزش های انقلاب را نشان دهند تا دشمنان بدانند همه هستند و هیچ کس را یارای دست یازیدن به این سرزمین، توان نخواهد بود.

امروز اراده ملی بار دیگر به حرکت درآمده و جوانان و نوجوانان سربلند با عشق و علاقه ای که از مهر مادری سرزمین شان در جان و دلشان به جریان افتاده شور و نشاط خاصی به حماسه حضور داده اند.

امروز زنان این دیار کودکان خویش را در آغوش گرفته در پای صندوق های رای حاضر شده اند تا درس حضور و حماسه جاودانه انقلاب را به آنان بیاموزند، حضور این ملت تجلی عشق و اراده و علاقمندی آنان به نظام است و یاس و ناامیدی را در وجود دشمنان انقلاب می کارد.

۴۵۰ هزار و ۵۶۵ تعرفه انتخابات دوم اسفندماه برای تمام شعب ثابت و سیار استان برای دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران در نظر گرفته شده است.

۲۰ هزار نفر از واجدان شرایط اخذ رای کسانی هستند که برای اولین بار می خواهند در یک همه پرسی سیاسی شرکت کنند و بلوغ سیاسی خود را محک بزنند.

در انتخابات دوم اسفندماه مجلس شورای اسلامی ۲۷ نفر برای کسب ۲ کرسی نمایندگی در حوزه انتخابیه ایلام و ۱۸ نفر هم برای یک کرسی نمایندگی در حوزه انتخابیه دهلران با هم به رقابت می پردازند.

استان ایلام دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است، حوزه انتخابیه ایلام شامل شهرستان های ایلام، سیروان، چرداول، هلیلان، ایوان، مهران و ملکشاهی و حوزه انتخابیه دهلران هم شامل شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.

شعار امسال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گام دوم انقلاب، قانونمداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group