6290 نتیجه   |   صفحه 1 از 629
تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 11

خرازی: ایران در دفاع از خود با کسی شوخی ندارد     تهران- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی درباره تهدید به تحریم‌های بیشتر از سوی انگلیس گفت: ایران در ۲۵۰ سال گذشته هیچ گاه به کشورهای دیگر تجاوز نکرده است ولی در دفاع از تمامیت ارضی و حیثیت خود همچنا ... ادامه مطلب

تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 12

خوردبین: مدیران پرسپولیس مردود شدند     تهران- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ مدیران پرسپولیس مردود شده و نمره قبولی را در اداره این تیم بزرگ نگرفتند و به جای برطرف کردن مشکلات، خودشان مشکل ساز شدند.

تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 12

آتش سوزی منطقه «بولی» ایلام مهار شده است     ایلام - رئیس روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: آتش سوزی منطقه گنجوان بولی به طور کامل مهار شده و دود و یا آتش‌های پراکنده موجود در منطقه ناشی از کنده های نیم سوز است.

تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 12

اجرای طرح ماد در مدارس ایلام توسعه می یابد     ایلام- مدیرکل بهزیستی ایلام از توسعه اجرای طرح ماد از سال تحصیلی آینده در مدارس این استان خبر داد.

تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 12

معاون غذا و دارو ایلام: خروج داروهایی که با ارز دولتی تهیه شده اند، ممنوع است     ایلام- معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خروج داروهایی که برای تهیه آنها از ارز دولتی استفاده شده از کشور ممنوع است.

تاریخ 31 تیر 1398
بازدیدها 11

روایت گاردین از چالشهای پیش روی نخست وزیر جدید انگلیس     تهران- روزنامه گاردین با اشاره به انتخاب نخست وزیر جدید انگلیس در این هفته که به احتمال قوی «بوریسن جانسون» وزیر خارجه پیشین خواهد بود، ایران را به عنوان یکی از مهمترین چالش های پیش روی وی برشمرد.

تاریخ 30 تیر 1398
بازدیدها 22

معاون اول رییس جمهوری: پیشبرد برنامه‌های فرهنگی به صورت دستوری به نتایج موفقی نمی‌رسد       تهران- معاون اول رییس جمهوری در نخستین جلسه ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور تاکید کرد که پیشبرد برنامه‌های فرهنگی به صورت دستوری به نتایج موفقی نخواهد رسید.

تاریخ 30 تیر 1398
بازدیدها 9

عضو کمیسیون عمران مجلس: فرسودگی هواپیماها نگرانی اصلی در صنعت هوایی کشور است     ارومیه- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده میانگین عمر ناوگان حمل و نقل هوایی کشور ۲۴ سال است، گفت: فرسودگی هواپیماها نگرانی اصلی در صنعت هوایی کشور ... ادامه مطلب

تاریخ 30 تیر 1398
بازدیدها 9

مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور: ۱۰ متقاضی فرزندخواندگی به ازای هر کودک وجود دارد     تهران- مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر در برابر یک کودک، ۱۰ متقاضی فرزندخواندگی وجود دارد، گفت: همین امر باعث طولانی شدن پروسه فرزندخواندگی شده است ... ادامه مطلب

تاریخ 30 تیر 1398
بازدیدها 32

درآمد کم، بیمار کم و خروج متخصصان داخلی از گردونه درمان       خیلی دوست داشتم راجع به مشکلات مالی همکاران متخصص داخلی مطلبی بنویسم و اشاره کنم به درآمد کم، بیمار کم، نپرداختن حق الزحمه به موقع که باعث دلسردی و خروج از گردونه درمان است.

6290 نتیجه   |   صفحه 1 از 629

Back to Top

Template Design:Dima Group