مهمترین عناوین روز

 

 


تهران- ورزشکاران ۲۳ کشور دنیا حاضر در مسابقات پارا تیر و کمان قهرمانی جهان در هلند موفق شدند تا ۸۰ سهمیه از ۱۴۰ سهمیه پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را که در این رقابت‌ها توزیع می‌شد، به دست آورند که سهم ایران ۶ سهمیه بود.

این رقابت‌ها که از ۱۳ تا ۱۷ خرداد ماه سال جاری در شهر «هرتاگن بوش» با شرکت ۶۰۰ ورزشکار از ۹۲ کشور جهان برگزار شد، مسابقات اولیه حکم انتخابی را داشت و علاوه بر این آغاز مسابقات انتخابی اصلی المپیک توکیو بود که تا بهار سال ۲۰۲۰ نیز ادامه خواهد یافت.


کشورهای چین، روسیه، ایتالیا و ترکیه به ترتیب با یازده، هشت و هفت نماینده بیشترین تعداد سهمیه را از این تورنمنت دشت کردند.


براساس فهرست منتشر شده در فدراسیون جهانی تیر و کمان، کشور ایران موفق به کسب ۶ سهمیه شامل ۲ نفر در ریکرو مردان، یک نفر ریکرو زنان، ۲ نفر در کامپوند مردان و یک نفر نیز در کامپوند زنان شده که اسامی آنان عبارت است از: راضیه شیرمحمدی، زهرا نعمتی، پوریا جلالی پور، رمضان بیابانی، سینا منشا زاده و اصغر زارعی نژاد.


لازم به ذکر است ۶۰ سهمیه باقی مانده طی ۱۲ ماه پیش رو توزیع خواهد شد./ایرنا

 

 

 

 

×××

 

   

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات

   

 ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴ - ۰۹۳۹۸۴۳۳۹۱۶ - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

  

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group