مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - پویاخبر - رئیس پلیس راه استان ایلام از مشارکت خود مردم استان در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت خبر داد و گفت:این طرح تا ۲۰ فروردین ماه توسط پلیس راه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: خوشبختانه مردم استان، انتظارات مسئولان ستاد مبارزه با بیماری کوید ۱۹ را در روز طبیعت برآورده کردند و با عدم خروج بی مورد از منازل و عدم تردد در جاده ها و خروجی شهرهای استان مشارکت بی نظیری در اجرای این طرح تا به این لحظه داشته‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه طبق مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا طرح مذکور تا ۲۰ فروردین ماه با کلیه محدودیت ها، ممنوعیت ها در سطح استان پا برجا خواهد بود، ادامه داد:کلیه طرح ها و برنامه های نیروی انتظامی و پلیس راه در حمایت از جامعه پزشکی تا شکست کامل این بیماری است.

سرهنگ همتی زاد با اشاره به حضور تمام قد پلیس در اجرای این طرح، تصریح کرد: پلیس را ه استان با ۴۰ واحد گشتی بصورت محسوس و نامحسوس و استفاده از تمام تجهیزات و امکانات، دوربینهای نظارتی ،تمام جاده های استان ایلام را رصد می کند.

رئیس پلیس راه استان ایلام عنوان داشت: از ابتدای طرح تاکنون بالغ بر ۱۷۰۰ خودروی متخلف با مبلغ جریمه ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون و تعداد ۲۰خودرو به پارکینگ منتقل شدند.

سرهنگ همتی زاد از مردم فهیم استان خواست: به پویش در خانه بمانید بپیوندند و از ترددهای غیر ضروری تا پایان اعلام طرح در جاده های استان خودداری کنند.

 .

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group