مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - ایرنا - فرماندار مهران گفت: روزانه ۶ هزار ماسک استاندارد در مهران تولید می شود که نیاز این شهرستان به ماسک را به صورت کامل تامین می کند.

اسد قاسمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک واحد تولیدی با اشتغالزایی بیش از ۱۲ نفر خیاط ماهر و ۲ نفر هم به عنوان مسئول بسته بندی بصورت شبانه روزی در ۲ شیفت راه اندازی شده است که می تواند روزانه بیش از ۶ هزار ماسک مدل کاسه ای با پارچه سه لایه استاندارد تولید و روانه بازار کند.

وی اظهار داشت: مواد اولیه قبل از ورود به کارگاه و همچنین بعد از تولید و خروج از کارگاه استرلیزه شده و تولید ماسک ها در مکانی با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی فردی و مکانی انجام می شود.

فرماندار مهران گفت: بخشی از ماسک های تولیدی بین داروخانه های سطح شهرستان با قیمت مصوب توزیع شده است و وفور و فراوانی این کالای مهم در این شرایط در حال اشباع بوده و در صورت نیاز سایر شهرستان های استان این واحد تولیدی قادر به تامین ماسک آنها نیز هست.

وی یادآور شد: تولید ماسک نیز توسط نیروهای بسیجی در بخش مرکزی و صالح آباد و هلال احمر در مرکز شهرستان روزانه بالای ۲ هزار است که در مجموع روزانه هشت هزار ماسک و ۲ هزار دستکش در شهرستان تولید می شود به طوری که از شهرستانهای خارج از استان تقاضای خرید ماسک داشتیم.

قاسمی افزود: این واحد تولیدی در راستای مصوبات ستاد کرونای شهرستان و با همت و پیگیری های اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران راه اندازی و به مرحله تولید رسیده است.

 .

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 {loadmodule mod_banners,عضویت

Back to Top

Template Design:Dima Group