مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - پویاخبر - تیمهای ضربتی و عملیاتی به مناطقی که بیشترین فراوانی تردد داشته اعزام و به شدت با رانندگان متخلف برخورد و به مراجع قضایی معرفی می گردند.

 سرهنگ همتی زاده گفت:با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای گذشته در سطح استان،پلیس راه انتظامی استان ایلام با افزایش تیم های گشتی در ورودی های استان و محورهای برون شهری نسبت به عودت خودروهای غیربومی و اعمال قانون رانندگان بدون مجوز تردد در سطح جاده ها به مبلغ ۵ میلیون ریال اقدام کرده است.
همچنین تیمهای ضربتی و عملیاتی به مناطقی که بیشترین فراوانی تردد داشته اعزام و به شدت با رانندگان متخلف برخوردو به مراجع قضایی معرفی می گردند.

وی افزود: با توجه به اینکه پلیس راه انتظامی استان از طریق صدا و سیما و سایت های خبری در خصوص چگونگی تردد وسایل نقلیه اطلاع رسانی نموده است،لذا چنانچه رانندگان وسایل نقلیه به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت ترددهای بین شهری بی توجهی نمایند،مامورین پلیس راه نسبت به توقیف فیزیکی وسایل نقلیه آنها اقدام می نمایند.
این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد:از تمامی همشهریان محترم تقاضا میگردد تا زمان قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از ترددهای غیرضروری و بدون مجوز در مسیرهای بین شهری جداً خودداری و نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی استان داشته باشند.

 .

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 {loadmodule mod_banners,عضویت

Back to Top

Template Design:Dima Group