مهمترین عناوین روز

 

 

 ایلام - نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شمال استان ایلام در بیانیه مشترکی روز قدس و شهادت سردار سلیمانی را سرآغازی برای آزادی فلسطین برشمردند.

متن بیانیه مشترک سارا فلاحی و علی اکبر بسطامی به شرح زیر است:

شهادت سردار مقاومت، نویدبخش پایان صهیونیسم

بسم الله الرحمن الرحیم

"مساله فلسطین یک مساله‌ اساسی است و مخصوص دولت‌ها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مساله فلسطین یک مساله‌ انسانی است"(مقام معظم رهبری)

روز قدس،مظهر اراده تمام ملت های آزادیخواه جهان برای مقابله با ظلم و اشغالگری صهیونیزم و فلسطین نماد مقاومت عدالتخواهان جهان است.

نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام فلسطین و قدس توسط امام راحل (ره) احیاگر مقاومت و انتفاضه اسلامی در برابر بی عدالتی و ستم صهیونیزم و حامیان مستکبر آن است.

آزادی قدس آرمان بلند همه عدالتخواهان جهان است که تا کنون در راه آزادیش خون قهرمانان زیادی بر زمین ریخته شده است.

امسال اولین سالی است که نماد مسلم مقاومت و سردار بی بدیل جهان اسلام، شهید قاسم سلیمانی در میان ما نیست.

قطعا شهادت سردار مقاومت، نویدبخش پایان صهیونیزم است و خانه عنکبوتی و پوشالی فرزندان هرتزل به زودی و در سایه مقاومت جهانی و ظلم ستیزی نوینی که در میان مردم جهان جاری شده است فرو خواهد ریخت و نماز آزادی در قدس شریف اقامه خواهد شد.

تقارن این روز بزرگ با بازگشایی مجلس یازدهم را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این مجلس بتواند در سایه تعهد،تخصص و تحول خواهی، حامل اقتدار و عظمت جهانی برای جمهوری اسلامی باشد و بتواند در سایه قانونگذاری عالمانه و نظارت شجاعانه برگ درخشانی در تاریخ انقلاب را ورق بزند./ایرنا 


 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group