مهمترین عناوین روز

 

 

 

 


ایلام - پویاخبر - مهناز همتی مدیرکل استاندارد ایلام گفت: ارائه خدمات بیمه ای برای وسایل بازی مشروط به ارائه مجوز بهره برداری استاندارد وسایل و تجهیزات بازی از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان ایلام، همتی گفت: مطابق مکاتبات فی مابین سازمان ملی استاندارد و سازمان بیمه مرکزی، ارائه خدمات بیمه ای برای وسایل بازی مشروط به ارائه مجوز بهره برداری استاندارد تجهیزات بازی از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد و هیچ وسیله بازی و تفریحی بدون مجوز بهره‌برداری استاندارد نباید از خدمات بیمه ای بهره مند گردند و بیمه گذارها از پرداخت بیمه به این وسایل بازی و تفریحی باید ممانعت نمایند.


مدیرکل استاندارد ایلام در ادامه با بیان اینکه برای اجرایی نمودن این موضوع و با توجه به اهمیت سلامت استفاده کنندگان وسایل بازی، انتظار می رود تمامی بیمه گذارها الزام استانداردسازی وسایل بازی را حتما به بهره برداران و مالکین وسایل بازی در زمان مراجعه آنها جهت انجام بیمه حوادث؛ اطلاع رسانی نمایند و از بیمه نمودن وسایل بازی بدون مجوز بهره برداری استاندارد خودداری نمایند. عنوان کرد: شرط انجام بیمه نمودن تجهیزات بازی داشتن مجوز بهره برداری استاندارد است.


وی در ادامه خاطر نشان کرد که متأسفانه با این موضوع مواجه هستیم که بهره برداران وسایل و تجهیزات بازی مشمول استاندارد اجباری دقت لازم را در خصوص الزام گرفتن مجوز بهره بردای استاندارد وسایل خود را ندارند . چرا که در صورت بروز حوادت و استفاده از خدمات بیمه ای ، بیمه گذارها حتما موضوع داشتن مجوز بهره برداری استاندارد معتبر در زمان وقوع حادثه را از این اداره کل استعلام می نمایند.


همتی در پایان گفت: تمامی بهره برداران و مالکین وسایل بازی به این موضوع توجه داشته باشند که برای وسایل بازی تحت پوشش خود حتما مجوزهای بهره برداری استاندارد را دریافت نمايند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group