مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

 

ایلام - پویاخبر - رئیس پلیس راه استان ایلام با تاکید بر آمادگی رانندگان و تجهیز وسایل نقلیه به امکانات زمستانی، از آغاز طرح زمستانه پلیس راه از ۲۲ آذرماه سال جاری خبر داد.

 

سرهنگ رضا همتی زاده در گفت و گو با کانال خبری پلیس گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و بارش نزولات جوی، طرح ترافیکی زمستانی پلیس راه استان از ۲۲ آذر در حوزه جاده های برون شهری استان آغاز خواهد شد .

 

وی افزود: از هم اکنون کلیه رانندگان ضمن بازدید فنی از وسیله نقلیه خود، تجهیزات اجباری مورد نیاز فصل زمستان را مهیا و در وسایل نقلیه خود قرار دهند.

 

رئیس پلیس راه استان ایلام ادامه داد: کلیه وسایل نقلیه بایستی دارای برف پاک کن سالم و سیستم گرمایشی مناسب و همراه داشتن زنجیر چرخ تا پایان طرح زمستانی در اواخر اسفند ماه سال جاری باشند.

 

همتی زاده تاکید کرد: هدف از اجرای طرح خدمات رسانی سریع به مردم در شرایط خاص سخت و بحرانی در زمستان در جهت تسهیل در ترددهای جاده ای و ارتقاء ضریب ایمنی تردد است.

 

وی از فعالیت ۳۲ اکیپ گشتی پلیس راه در طول اجرای طرح گفت و خاطر نشان کرد: از هم اکنون کلیه راهدارخانه ها و تعدادی از تیم های ویژه گشتی پلیس راه در حالت آماده باش قرار گرفته اند و به صورت شبانه روزی در گردنه ها و مسیرهای مستعد حوادث ناشی از شرایط جوی مستقر هستند.

 

سرهنگ همتی زاده گفت: در اجرای این طرح سایر دستگاههای خدمت رسان از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای، راه و شهر سازی، هلال احمر و فوریت های پزشکی و مدیریت بحران استانداری با پلیس راه همکاری خواهند کرد.

 

وی در پایان ضمن تاکید بر موضوع ایمنی در سفرهای زمستانی گفت: با توجه به تقارن وضعیت خاص جامعه ناشی از انتشار ویروس کرونا با فصل زمستان، حتی الامکان از ترددهای غیر ضروری خودداری شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group