مهمترین عناوین روز

 

 

 ایلام - پویاخبر - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: از ابتدای اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی تا کنون410 فقره درخواست در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت و تعداد 350 دستگاه موتورسیکلت از پارکینگ ها ایلام ترخیص شده است.

 

سرهنگ "ابوالفضل کهزادی" درگفت و گو باخبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: طرح تسهیل ترخیص موتور سیکلت های توقیفی و رسوبی از پارکینگ از ۱۸ آبان ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور به مرحله اجرا در آمده و تاکنون 410فقره درخواست ترخیص از سوی مالکین و متصرفین در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت شده است.

 

وی افزود: حدود 350 فقره از موارد درخواستی بررسی و ترخیص شده و ما بقی در شرف انجام می باشد.

 

رئیس پلیس راهور استان بیان کرد: مالکان یا متصرفین هر چه سریعتر از این فرصت استثنایی استفاده کنند و نسبت به ترخیص موتورسیکلت توقیفی خودشان اقدام نمایند.

 

وی تصریح کرد: درخواست ما از موتورسواران این است که در ازای این مساعدت و همراهی، قوانین و مقررات را رعایت کنند تا از توقیف مجدد وسایل نقلیه شان جلوگیری شود.

 

سرهنگ کهزادی در پایان گفت: کسانی که موتورسیکلت آنها به دلایل انتظامی توسط کلانتری ها یا پلیس آگاهی و... توقیف شده اند، ابتدا به این مراکز مراجعه و سپس با حضور در دفاتر پلیس +۱۰ برای بهره مندی از تسهیلات درنظر گرفته شده اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group