مهمترین عناوین روز

 

 

 


تهران-  رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران گفت: مراسم روز 12 بهمن ماه از ساعت 9 صبح در حرم امام خمینی(ره) برگزار می شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، که با حضور سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردارحرم مطهر امام راحل و جمعی از نمایندگان ادارات و نهادها در ساختمان مرکزی شهرداری بهشت زهرا(س) برگزار شد گفت: بعد از مراسم 12 بهمن در حرم مطهر امام خمینی(ره) ساعت 11 صبح همان روز محل جلوس و سخنرانی حضرت امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) گلباران خواهد شد.
وی اظهار داشت: بدانیم اگر انقلاب اسلامی چهل ساله شده یک معجزه الهی است، همه مردم در طول این چهل ساله برای حمایت از انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند.
حجت الاسلام محمودی گفت: کمترین وظیفه ما مسئولان این است که مراسم ورود حضرت امام خمینی(ره) را در چهل سالگی انقلاب به خوبی برگزار کنیم و تا جایی که توان داریم در این زمینه اطلاع رسانی کنیم.
وی با بیان اینکه با وجود انتقاد از مسئولان مردم ما این انقلاب را دوست دارند گفت: این انقلاب به برکت امام خمینی(ره) در جهان می درخشد.
وی افزود: در حوزه دفاعی هشت سال با عراق جنگیدیم و در این راه شهید تقدیم کردیم تا امروز بتوانیم در جهان حرف برای گفتن داشته باشیم.
حجت الاسلام محمودی گفت: تمام دستگاه ها و مجموعه ها پای کار هستند و هر مجموعه وظیفه خود را در چهل سالگی انقلاب به خوبی انجام می دهد./ایرنا

 

 

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 

ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات:  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

 

  

عضویت در تلگرام

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group