مهمترین عناوین روز

 

 ایلام - مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام گفت: ۲۰ میلیارد ریال‌ برای تجهیز فضاهای اجتماعی و فرهنگی محلات حاشیه نشین ایلام اختصاص یافته است.

عهدیه طهماسبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: با پیگیری های استاندار ایلام اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برای تجهیز فضاهای اجتماعی فرهنگی محلات حاشیه نشین استان تخصیص یافته است.

وی افزود: این اعتبار از طریق وزارت کشور به دستگاه ها ی اجرایی از جمله آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و آموزش فنی و حرفه استان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی اختصاص یافته است.

مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام تاکید کرد: متاسفانه حاشیه شهرها مرکز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر، نزاع فردی و اختلافات خانوادگی، سرقت و … است.

طهماسبی با اشاره به اینکه بیکاری از عوامل مهم در تشکیل سکونتگاه های غیر رسمی ایلام است، گفت: ساماندهی سکونت‌ گاه‌های حاشیه ای، توانمندسازی و رسیدگی به امور فرهنگی واجتماعی و اقتصادی مناطق حاشیه نشین از مسایل بسیار مهم و تاثیرگذار در کاهش آسیب های اجتماعی است./ایرنا

 

 

 

 

×××

 

   

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات

   

 ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴ - ۰۹۳۹۸۴۳۳۹۱۶ - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

  

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group