مهمترین عناوین روز

 

 ایلام - دبیر ستاد اربعین بهزیستی ایلام گفت: مدارک هویتی گمشده زائران اربعین در مرز مهران از طریق ثبت احوال تحویل می‌شود.

صادق خزلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: تاکنون ۵۵ جلد کارت ملی، شناسنامه و گذرنامه زائران در مرز تحویل ستاد مستقر در مرز مهران شده است که از طریق ثبت احوال تحویل صاحبان آنها خواهد شد.

وی یادآور شد: همچنین ۲۵ کوله پشتی زائران نیز که در مرز پیدا شده است توسط این ستاد تحویل صاحبان آنها شد.

وی از ساماندهی ۲۷۰ زائر گمشده در مرز مهران خبر داد و اضافه کرد: این تعداد زائر تا صبح امروز با تلاش و پیگیری مددکاران مستقر در ستاد این اداره کل در مرز مهران ساماندهی و تحویل خانواده هایشان شدند.

وی بیان کرد: این زائران در مرز مهران از طریق امدادگران و نیروهای اورژانس اجتماعی مستقر در این منطقه ساماندهی شده‌اند.

خرلی ادامه داد: در این ستاد، تیم اورژانس اجتماعی بهزیستی مستقر شده و افراد گمشده در هر سنی تا زمان سپردن به خانواده‌هایشان توسط مددکاران و نیروهای این سازمان خدمات لازم را دریافت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: بهزیستی به عنوان عضو ستاد اربعین حسینی در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات لازم خدمات‌دهی به زائران حسینی را انجام می‌دهد.

شهرستان مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.

پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال ۷۰ درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند و هم اکنون به طور معمول در این ایام روزانه بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مرز مهران راهی عتبات عالیات می‌شوند./ایرنا

 

 

 

 

×××

 

   

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات

   

 ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴ - ۰۹۳۹۸۴۳۳۹۱۶ - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

  

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group