مهمترین عناوین روز


 

 شاخص بورس که از اواخر هفته گذشته روند پرشتابی را طی کرده بود، امروز (یکشنبه) با ادامه صف خرید در بیشتر گروه‌ها، با جهش بیش از سه هزار واحدی، از کانال 102 هزار گذشت و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

شاخص بورس در این روزها که حجم نقدینگی در بازار افزایش یافته، با استقبال سرمایه‌گذاران مواجه و سبب شده تا امروز در جایگاه 102 هزار و 452 واحدی قرار گیرد.
در معاملات امروز یک میلیارد و821 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش پنج هزار و 491 میلیارد ریال در 100 هزار و 392 نوبت دادوستد شد و همه شاخص های بورس رشد داشتند.
در معاملات امروز بازار سرمایه همه شاخص های اصلی بازار سرمایه سبزپوش شدند؛ شاخص کل با ۳۳۰۶ واحد، شاخص قیمت (وزنی - ارزشی) ۱۰۱۸ واحد، شاخص کل (هم وزن) 398 واحد، شاخص قیمت (هم وزن) 289 واحد، شاخص آزاد شناور ۳۵۰۶ واحد ، شاخص بازار اول 2501 واحد و بازار دوم 6227 واحد رشد کرد.
پتروشیمی ها و فولادی ها بیشترین اثر مثبت را بر بازار سرمایه داشتند؛ نمادهای فولاد (فولاد مبارکه اصفهان)، فارس (پتروشیمی خلیج فارس)، اخابر (مخابرات ایران)، کگل (صنعتی و معدنی گل گهر)، تاپیکو (نفت، گاز و پتروشیمی تامین)، جم (پتروشیمی جم) و فخوز (فولاد خوزستان) بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
شاخص کل فرابورس ایران نیز امروز با ثبت رشد 39واحدی به رقم 1193 رسید.
در این بازار بیش از 608 میلیون سهم و اوراق بهادار به ارزش بیش از سه هزار و 247 میلیارد ریال در 57 هزار نوبت خرید و فروش شد.
در معاملات امروز، نمادهای مارون، زاگرس (پتروشیمی زاگرس)، هرمز، ذوب (ذوب آهن) و میدکو نیز بالاترین سهم را در رشد شاخص داشتند./ایرنا


 
 


  

×××

 

 انتهای پیام/*

 

عضویت در تلگرام

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

nedayezagros@


به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros

سروش:
http://sapp.ir/nedaye.zagros

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group