مهمترین عناوین روز

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام- مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: ۴۰ زمین چمن مصنوعی با پیگیری های صورت گرفته در روستاهای فاقد مکان ورزشی این استان احداث می شود.

مظفر علیشائی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به زودی در مناطق روستایی این استان که فاقد هر گونه فضای ورزشی هستند، طرح احداث ۴۰ زمین مصنوعی در ۴۰ روستا این استان کلید می خورد.

وی افزود: با توجه اینکه استان ایلام دارای یک بافت روستایی است و نزدیک به ۳۵ درصد جمعیت در روستاها زندگی می کنند، توجه به ایجاد فضاهای ورزشی در این اماکن ضرورتی انکار ناپذیر است.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام همچنین توسعه خانه ورزش روستایی را از ابتکارات وزارت ورزش دانست و یادآور شد: تلاش خواهیم کرد تا مقدمات افتتاح خانه های ورزش روستایی در این استان نیز فراهم شود.

علیشائی از مجموعه وزارت ورزش برای دسترسی بهینه این مناطق و چشم انداز روشن مناطق روستایی استعداد خیز این استان که سهم بیشتری در جذب ورزشکاران و قهرمانان دارد، درخواست حمایت کرد.

وی یادآور شد: ۱۸ فضای ورزشی روستایی در استان ایلام وجود دارد که با احداث این تعداد به ۵۸ فضا افزایش می یابد.

از مجموع ۵۸۰ هزار نفر جمعیت استان ایلام بیش از ۱۸۴ هزار نفر در مناطق روستایی زندگی می کنند./ایرنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

  واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group