مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

ایلام- رییس هیات تیراندازی ایلام گفت: تیم اعضامی این استان به مسابقه های لیگ تیراندازی کشور موفق به کسب عناوین برتر شد.

کبری غیاثی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: پارسا امیدیان در هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک تیراندازی آقایان رشته تفنگ بادی مدال طلای کشوری را کسب کرد.

وی افزود: همچنین دانیال شریفی در رده سنی جوانان از ایلام در رشته تفنگ بادی مقام سوم را از آن خود کرد.

رییس هیات تیراندازی ایلام ادامه داد: این مسابقات به میزبانی تهران با حضور ۱۵ تیم و ۱۲۰ ورزشکار در ۲ رشته تفنگ و تپانچه برگزار شد.

غیاثی یادآور شد: این رقابت‌ها در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در رشته تفنگ بادی با رقابت ۶ تیم، تیم های نزاجا، هیات ایلام و هیات مازندران با غلبه بر تیم‌های شهید لطفی هوافضا، ماتریس و هیات همدان به پیروزی رسیدند.

غیاثی با اشاره به اینکه در رشته تپانچه بادی نیز ۹ تیم با هم به رقابت پرداختند، تاکید کرد: حمیدرضا مصطفوی از شهید لطفی هوافضا، علی آذرپیر از هیات همدان و حسین ظفر جعفرزاده از فرمان مشهد در فینال این رشته به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

به گزارش ایرنا، وجود تیراندازان مطرح ایلامی از جمله پوریا نوروزیان از اعضای ثابت تیم ملی که در المپیک ریو (برزیل) افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشت و آرمینا صادقیان از مدال آوران کشور و تیم ملی و کسب بیش از ۲۰۰ مدال رنگارنگ در عرصه های ملی، بین الملی و جهانی نشان از ظرفیت ورزشکاران این استان دارد.

جواد فروغی، پوریا نوروزیان، محمد حسین کریمی و آرمینا صادقیان تیراندازان ایلامی عضو ثابت اردوها و تیم ملی هستند و تاکنون موفقیت های ملی، بین المللی و جهانی بسیاری را برای کشور بخصوص استان ایلام کسب کرده اند.

پوریا نوروزیان تنها مرد المپیکی تیراندازی استان و دارنده سهمیه تیراندازی ایران در طول تاریخ بوده و از سن نوجوانی تاکنون ورزشکار اصلی و ثابت تیم ملی جمهوری اسلامی ایران است.

آرمینا صادقیان نیز یکی از استعدادهای درخشان تیراندازی در رشته تفنگ و کم سن ترین تیرانداز در رنکینگ جهانی با عضویت ثابت در تیم ملی، مدال های مختلف ملی و بین المللی را کسب کرده و بعنوان عضو ثابت تیم ملی ایران از سن نونهالی تاکنون به اردوی ملی دعوت شده است.

۸۰۰ ورزشکار زن و مرد در استان ایلام در رشته ورزشی تیراندازی فعالیت ورزشی و مستمر دارند./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group