مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

ایلام- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ۳۲ واحد آموزشی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مناطق مختلف این استان افتتاح یا کلنگ زنی خواهند شد.

نصرت الله رحیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: از این شمار ۱۹ واحد واحد آموزشی افتتاح و عملیات احداث ۱۳واحد نیز که در مناطق مختلف روستایی و شهری احداث شده آغاز می شود.

وی ادامه داد: فضاهایی که افتتاح می شوند در مجموع ۷۳ کلاس درس با ۱۰ هزار و ۵۳۸ متر مربع مساحت داشته که برای احداث آنها ۲۲۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام در خصوص ۱۳ فضای آموزشی که کلنگ زنی می شوند، افزود: این مدارس ۴۹ کلاس درس با ۶ هزار و ۳۵۱ متر مربع زیربنا دارند که ۲۵۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعتبار برای ساخت آنها پیش بینی شده است.

رحیمی اظهار کرد: این مدارس با شمارکت افراد خیر و نیکوکار احداث و مجموع تعهد افراد خیر در این زمینه ۲۲۵ میلیارد ریال است.

به گفته وی، از مجموع تعهد خیران مدرسه ساز ۱۰۵ میلیارد ریال برای ساخت ۱۹ مدرسه هزینه و ۱۲۰ میلیارد ریال نیز برای آغاز عملیات کلنگ زنی ۱۳فضای آموزشی تعهد شده است.

۱۰۰ هزار دانش آموز در استان ایلام در مقاطع مختلف به تحصیل اشتغال دارند./ایرنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group