مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir) 

ایلام- رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۲ هزار پرستار در مراکز درمانی و بهداشتی استان در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: جامعه پرستاری شامل پرستاران در رشته های هوشبری، اتاق عمل، فوریت های پزشکی و بهیاران است.

وی با بیان اینکه پرستاران یکی از قشرهای زحمتکش جامعه هستند، افزود: پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل، بلکه هنری است متعالی که آلام بیمار را با صبوری التیام می بخشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: مواجه شدن با افراد در شرایط بیماری کاری دشوار است، تحمل و بردباری بر منزلت جایگاه پرستاری می افزاید و این مهم قابل جبران با پاداش های مادی نیست.

کریمیان تاکید کرد: هر چه پرستاران از مهارت و دانش بیشتری برخوردار باشند و آن را دلسوزی تلفیق کنند، بهتر می‌توانند در خدمت به جامعه موثر باشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پرستاران از حلقه‌های حیاتی زنجیره سلامت هستند که حتی ارتقای دانش، تحول و توسعه نیز از سختی‌ها و فشارهای کاری آنها کم نمی کند./ایرنا

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group