مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir) 

پویاخبر - مسعود جوکار/شرایط جنگی تمام عیار و همه جانبه ای را که رژیم تروریستی امریکا باهدف قراردادن یک فرمانده محبوب در منطقه عملیاتی می کند و و دل میلیونها انسان را سرتاسر منطقه را به درد می آورد و با این عمل ناشایست قدرت نظامی و تسلیحاتیش را بارهاوبارها با تهدیدهای سخت از هرگونه تلافی کردن مطرح میکند،این درحالی است که نه تنها در ایران بلکه درتمام منطقه پرتنش خاورمیانه شعارهای انتقام انتقام میلیونها ایرانی و دیگرملتها سر داده می شود.

دراین حالت با یک حمله موفق وهم زمان دوپایگاه مهم و استراتژیک نظامی دشمن درعراق به شدت مورد اثابت موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرارمی گیرد، به گونه ای که با اظهار عجز ازتمام شاخ وشانه های ترامپ وپامپئو و تهدیدهای دیگر مقامات کلیدی آمریکا ترامپ دیوانه ومنفعل در مقابل خبرنگاران قرار می گیرد و در یک عقب نشینی آشکار ، نه تنها از تهدیدهای گذشته حرفی به میان نمی آورد، بلکه اعلام می کند از تلافی صرف نظر کرده و درنامه ای به سازمان ملل اعلام می کند که بدون هر گونه قید وشرطی آماده مذاکره با ایران است.
این موضوع درحالی اتفاق می افتد که قبلا ادعا کرده بود اگرایران مراکزنظامی آمریکادرمنطقه را موردهدف قرار دهد همزمان ۵۲ نقطه حساس شناسایی شده را مورد حمله قرار خواهد داد؟ پنجاه ودومکان فرهنگی!
فراموش نکنیم تنها محاسبات آنها از این حملات دقیق مانع عملیاتی کردن آن اندیشه شومی شد که اگر اتفاق افتاده بود الان مملکت ویرانه ای باکلی تلفات بود و مردم چه وضعی داشتند؟
اما وقتی درآن شرایط روانی سخت وتحمیل شده و حاکم بر نیروهای نظامی در آن روزها پاسخ سخت ایران، برای این هواپیمای مسافربری آنهم درحال آماده باش صد درصدی و بسیار نزدیک که شناسایی آن برای مامور آتشباری امکان پذیر نیست اورا درمقابل عمل انجام شده در آن وضعیت قرار میدهد وآن اتفاق شومی که نباید اتفاق بیفتد می افتد.
پس زخم وغم از دست دادن این عزیزان بسیار بسیار سنگین وغیر قابل جبران درحد همان فرماندهان وهمراهان جان برکفشان رغم میخورد وهر دو حادثه تحمیلی برملت عزیز ایران بسیار سخت و ناگوار است، لذامیطلبدبا قضاوت و تحلیلهای درست نگذاریم دشمن شاد گردد و جو روانی و آشفتگی برملت داغدار رابیش از این تشدید کند وبه خودمان برگرداند.
ما هنوز درغم از دست دادن این عزیزان، دراین دو حادثه پی درپی و تحمیلی سوگواریم، پس به هوش باشیم صدمات فیزیکی یا آشفته بازار بیشتری را دشمن به ما تحمیل نکند.
هنوز تهدیدهای آنها باقی است و هنوز پایگاههای بیشمارشان درتمام کشورهای همسایه درآماده باش کامل هستند.
فرصت بررسی و نقدهای علمی آنهم برای جلوگیری ازتکرار این درس تاریخی وجود دارد ،
یقینا دل فرزندان ملت در نیروهای نظامی هم مالامال ازغم واندوه است. یقینا گل بخودی نه موجب سرافرازی زننده است نه همبازیهای او، اما اشتباهی است که اگر تیم را درگیرخود بکند باید منتظر دریافت گلهای بیشتری از رقیب باشد.
باید در این اوضاع بیش از پیش متحد و یکپارچه باشیم وعوامل حکومتی هم به سهم خود فشارهای وارده بر ملت را به هر شکل ممکن بردارند تا افراطیها وفرصت طلبان داخلی و خارجی موجبات ناآرامیها رافراهم نکنند.
هنوز مملکت در حالت آماده باش تمام عیار جهت مقابله با حملات احتمالی به سر میبرد.آری دراین زمان بسیار حساس باید مواظب دسیسه های دشمنان قسم خورده ایران عزیز وعوامل پیدا و پنهان داخلی اشان بود تا گزندی به اقتدار و انسجام ملی مان وارد نشود./پویاخبر 

 

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group