مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

ایلام- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: رفت و آمد در راه‌های ارتباطی این استان در جریان بوده و هیچ مسیری بسته نیست.

نورالله دلخواه روز سه شنبه در گفت و گو با ما افزود: بدنبال بارش برف و باران در استان از اواخر روز گذشته ماموران راهداری برف‌روبی و نمک‌پاشی را در جاده‌های استان آغاز کرده‌اند.

وی از استقرار گروه‌های راهداری در تمام جاده‌های استان خبر داد و اظهار داشت: با تلاش همکاران این اداره کل تاکنون هیچ مورد خاصی از گرفتار شدن مسافران در مناطق کوهستانی و سخت‌گذر گزارش نشده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: در برخی جاده‌ های کوهستانی و برف گیر چون‌ تونل آزادی در محور سرابله، تونل اربعین در محور قلاجه و تونل پیامبر اعظم در ایوان و سایر نقاط دیگر استان بیش از ۵۲۰ تن عملیات نمک‌پاشی، شن و ماسه در سطح جاده ها انجام شد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

دلخواه با بیان اینکه برخی راه‌های ارتباطی و گردنه‌ها برفی است، از رانندگان خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت ضرورت وسایط نقلیه خود را مجهز به تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ کنند تا سفر راحت و ایمنی داشته باشند.

وی بیان‌ کرد: امسال برای بازگشایی جاده‌های استان شن و نمک خریداری به میزان کافی در انبارها و راهدارخانه‌ها ذخیره شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام افزود: در حال حاضر ۳۴ اکیپ راهداری (ثابت و سیار) در جاده های استان مستقر هستند و رفع مشکلات احتمالی، برف روبی و نمک پاشی نقاط مختلف جاده ای را بر عهده دارند.

دلخواه از مردم خواست قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای استان ایلام تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

جاده‌های ایلام لغزنده است، رانندگان با احتیاط حرکت کنند

رییس پلیس راه ایلام نیز با بیان اینکه براثر نزولات جوی(برف و باران) ، محورهای مواصلاتی استان لغزنده است از رانندگان خواست در حین تردد در این محورها با احتیاط حرکت کنند.

سرهنگ رضا همتی ‌زاده گفت: ماموران پلیس راه در تمامی محورهای مواصلاتی حضور دارند و تردد رانندگان را رصد و در صورت تخلف، اعمال قانون خواهد کرد.

آسمان استان ایلام از اواخر وقت دیروز دوشنبه بارانی و در برخی نقاط با بارش برف همراه بوده است./ایرنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group