مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

سخنگوی جبهه پیروان امام و رهبری گفت: وقتی کارنامه بسیاری از نمایندگان مجلس فعلی به‌ویژه تهران را بررسی می‌کنیم، از عملکرد ضعیفی برخوردارند و حتی به دوقطبی شدن جامعه کمک کردند.

سیدکمال سجادی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: مجلس دهم در زمینه برخی قوانین توفیقاتی را به همراه داشته، اما در زمینه کارهای اساسی کشور مانند تحقیق و تفحص در همه امور اداره کشور و حق نظارتی مجلس دهم دارای کارنامه موفقی نیست.

وی افزود: اگر مجلس دهم در حوزه نظارت به خوبی عمل می‌کرد، هم دولت کارآمد می‌شد و هم بسیاری از پیشرفت‌های در بسیاری از حوزه‌ها رقم می‌خورد.

سخنگوی جبهه پیروان امام و رهبری خاطرنشان کرد: وقتی کارنامه بسیاری از نمایندگان را به‌ویژه نمایندگان تهران را بررسی می‌کنیم، از عملکرد ضعیفی برخوردارند و حتی به دوقطبی شدن جامعه کمک کردند.

سجادی با بیان اینکه 30 نفر نماینده تهران حواشی بسیاری را به خود اختصاص داده‌اند، یادآور شد: این نمایندگان مطالب و حواشی را ایجاد کردند که اصلاً هیچ ارتباطی به مجلس و کارویژه آن ندارد.

وی گفت: برای مردم این سؤال به وجود آمده بود که این نمایندگان وقتی با مواضع خودشان نظام را زیرسؤال می‌برند و حواشی ایجاد می‌کنند، آیا جزء وظایفشان است؟

فعال سیاسی اصولگرا رفتار خارج از عرف برخی نمایندگان مجلس دهم دستاویز مخالفان و معاندان نظام شد، تأکید کرد: این کارها جزء وظایف و صلاحیت نمایندگان مجلس نبوده و همین باعث شد تا مردم دیدگاه خوبی به مجلس دهم نداشته باشند./آنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group