مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

ایلام - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: مهمترین عامل طولانی شدن انجام برخی طرح‌ها در استان و مانع جدی برای سرمایه گذاری وجود معارضان محلی است.

یاراله نصیری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: یکی از موانع بزرگ و جدی سرمایه‌گذاری در این استان بهانه تراشی‌های افراد تحت عنوان معارضان محلی و ملکی است که مردم مناطق مختلف به جای استقبال از سرمایه‌گذاری به عنوان معضل و سدی بزرگ در برابر سرمایه‌گذاران هستند.

وی با انتقاد از معارضان محلی که در راه سرمایه‌گذاران مانع ایجاد می‌کنند، افزود: برای تحقق توسعه و ایجاد اشتغال در استان، مردم نیز باید در تسهیل سرمایه‌گذاری همراهی کنند.

نصیری سرمایه در گردش و افزایش قیمت مواد اولیه بنگاه‌ها را نیز یکی از مشکلات اصلی تولید عنوان کرد و گفت: با توجه به تغییرات قیمتی و افزایش قیمت مواد اولیه بنگاه در این استان برای این مهم حمایت‌هایی با کمک بانک‌های استان جهت رفع این مشکل انجام شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از دیگر مشکلات در حوزه صنعت و تولید انتقال دانش و تکنولوژی همچنین کندی وارد کردن ماشین‌آلات مواجه است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group