مهمترین عناوین روز

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

ایلام - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه رتبه علمی این دانشگاه ۳۵۷ پله در سطح جهان ارتقا یافت، گفت: با توجه به رشد و شکوفایی علمی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ماههای اخیر، رتبه جهانی این دانشگاه به ۲ هزار و ۷۳۱ و ۱۷ کشوری ارتقا یافته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: براساس رتبه بندی جدید ۲۰۲۰ نظام رتبه بندی جهانی وبومتریک که در آن ۲۴هزار دانشگاه و موسسه آموزش عالی را در سراسر جهان رتبه‌بندی می کند، دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بهبود رتبه ۳۵۷ پله ای از رتبه سه هزار و ۸۸ به رتبه ۲ هزار و ۷۳۱ جهانی و رتبه ۱۷ کشوری دست یافته است.

وی اضافه کرد: قرار گرفتن دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بین سه هزار دانشگاه اول دنیا یکی از ابزارهای مهم جهت جذب دانشجویان خارجی و مخصوصا دانشجویان عراقی است‌.

دکتر کریمیان گفت: این ارتقا مرتبه از حدود ۶ ماه پیش با دستور مستقیم ریاست دانشگاه به حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و معاونت آموزشی آغاز و حاصل شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: با بهبود و ارتقا رتبه علمی دانشگاه علوم پزشکی استان خدمات ارزنده ای در حوزه درمان و سلامت استان و کشور ارائه شود./ایرنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group