مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

مردم آگاه و شریف استان ایلام /
پس از اهدا سلام و تحیات الهی، به اطلاع می رساند شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان ایلام با برگزاری تشکیل جلسات مختلف و همچنین برگزاری جلسه اخیر با دعوت و حضور جمع کثیری از اصلاح طلبان استان و اخذ نظرات مخالف و موافق، جمع بندی نهایی خویش را در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بشرح ذیل اعلام می دارد:

اصلاح طلبان استان علیرغم انتقاداتی که به روند تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات و بویژه اصلاح طلبان دارند، بر خود لازم می دانند تا در راستای تقویت اتحاد و انسجام ملی به همراه اقشار مختلف مردم در این عرصه حضور یافته و از هیچ کوششی برای برگزاری انتخاباتی پرشور در روز دوم اسفندماه ۹۸ دریغ ننمایند.

این شورا ضمن احترام به تمامی نامزدهای حاضر در عرصه و هواداران فهیم آنها و همچنین در تایید و تکمیل مواضع مشروح در بیانیه همفکرانمان در احزاب ۱۹گانه استان ایلام که اخیرا منتشر گردید، دکتر جلال میرزایی نماینده کنونی مردم شریف ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی را بعنوان تنها کاندیدای اصلاح طلب استان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب و به مردم عزیز حوزه انتخابیه معرفی می نماید.

از عموم مردم عزیز و آگاه و بویژه اصلاح طلبان استان ایلام تقاضامندیم بار دیگر با درک شرایط خطیر کشور و استان با تقویت روزافزون وحدت و همدلی در مسیر اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و با حضوری آگاهانه برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات این استان و جامعه اصلاح طلبی کشور ثبت و ضبط نمایند. انشالله.

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group