مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - دادستان ایلام از جمع آوری بیش از ۵۰۰ تخته چادر در طبیعت مناطق مختلف استان بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

افشار خسروی زاد عصر سه شنبه در نشست اعضای ستاد مقابله با کرونای استان ایلام اظهار داشت: هماهنگی بسیار خوبی میان اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا برقرار است که این وضعیت را در کمتر استانی می توان مشاهده کرد.

وی افزود: هدف نهایی تمامی مسوولان تلاش برای ریشه کنی هرچه سریع تر بیماری کروناست.

دادستان ایلام تاکید کرد: کمتری روزی در طول ایام اخیر بوده است که با استاندار ایلام در خصوص راهکارهای مقابله با این مساله ملی هم فکری و رایزنی نشده باشد.

خسروی زاد یادآور شد: اقدامات صورت گرفته توسط ارگان های مسوول بسیار خوب است اما در برخی موارد نواقصی نیز مشاهده می شود که در صورت اجرا می توانستیم جزو استان های نخست در مقابله با ویروس کرونا باشیم.

وی اضافه کرد: در چارچوب مصوبات ستاد مقابله با کرونا از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون بیش از ۵۰۰ تخته چادر متعلق به گردشگران در تفرجگاه ها به منظور جلوگیری از سرایت ویروس کرونا جمع آوری شده است.

دادستان ایلام اضافه کرد: وضعیت توزیع اقلام بهداشتی و درمانی در استان مناسب است ولی باتوجه به ورود میهمانان نوروزی ممکن است با کمبودهایی مواجه شویم که باید پیش بینی های لازم صورت گیرد.

دادستان ایلام از توزیع ۸۰ هزار عدد ماسک بهداشتی در استان در روز جاری با همکاری نیروهای بسیج و سپاه خبر داد و خواستار نظارت دقیق بر توزیع آن در سطح استان شد.

خسروی زاد با اشاره به حضور حدود ۳۰ هزار مسافر نوروزی در استان طی ایام نوروز ۹۹ گفت: جلوگیری از ورود افراد از مبادی ورودی با توجه به شرایط موجود می تواند در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده انتظامی ایلام نیز در این نشست از مسدود شدن جاده های فرعی استان برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

سردار نورعلی یاری افزود: طی بازدید از شهرستان های دره شهر و بدره حدود ۸۰ درصد بازار این شهرستان تعطیل شده است.

وی از کشف ۱۸ هزار جفت دستکش احتکار شده در استان خبر داد و گفت: ۱۸ نفر در این خصوص به مراجع قضایی معرفی شده اند./ایرنا

 .

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 

عضویت در تلگرام

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group