مهمترین عناوین روز

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

استان ها - آیین های ۲۲ بهمن که روز سه شنبه به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر ایران برگزار شد جدا از نمایش اقتدار ملی ، امنیت را تضمین و تاییدی دوباره شد بر انتخاب شور انگیز ملت ایران در سال ۱۳۵۷خورشیدی و سخنرانان نیز در این آیین ها از افق راه آمده گفتند.

از شب گذشته برودت هوا و بارش برف گستره زیادی از نیمه شمالی ایران را در بر گرفت، اما مردم مومن و سلحشور همچون چهل سال گذشته یکپارچه و متحد به میدان آمدند و ضمن حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی بر ضرورت تداوم این راه مهر تایید زدند.

امسال این حضور نمایه های درخشانی از مقاومت اسلامی داشت و به مناسبت مصادف شدن این آیین ملی با اربعین شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی مزین به تصاویر آن سپهدار اسلام بود .

طبق سنوات هر سال بسیاری از مقام لشگری و کشوری برای همراهی با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به شهرستان ها می روند و به عنوان سخنران در جمع مردم صحبت می کنند اما امروز به علت بدی آب وهوا ، شماری از سخنرانان به مقاصد خود نرسیدند .

انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم به پیروزی رسید

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده در جمع راهپیمایان شهر زاهدان مرکز این استان گفت :انقلاب اسلامی با نیروی نظامی پیروز نشد بلکه با پشتوانه و اتکا به مردم به پیروزی رسید و ماندگار شد.

او افزود که راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام مهمی به دشمنان اسلام صادر می کند و نشانه پشتوانه محکم مردمی برای نظام است زیرا انقلاب اسلامی به یک گروه، مذهب و یک طبقه خاص وابسته نیست بلکه این انقلاب همه جانبه است و مردم در آن رویت می‌شوند.

به گفته وی انقلاب اسلامی حادثه‌ای نیست که در یک مقطع تاریخ بماند بلکه حرکت اجتماعی و جدیدی از تاریخ اجتماعی ملت ایران است و جمهوری اسلامی بر آمده از آن نظامی مردمی و آیینه تمام نمای ملت ایران است.

توسعه زیر ساخت های سلامت در ایران از افتخارات انقلاب است

سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز به میان راهپیمایان شهرستان لامرد در استان فارس رفت و گفت : توسعه زیر ساخت‌های سلامت و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم از افتخارات انقلاب اسلامی است.

وی با گرامیداشت چهل و یکمین بهار انقلاب و نکوداشت یاد و خاطره سردار دل ها شهید قاسم سلیمانی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات شگرفی به ویژه در حوزه سلامت کشور ایجاد شد که از آن جمله می توان به توسعه قابل توجه حضور پزشکان و متخصصان ایرانی در تمامی مناطق کشور و به ویژه مناطق محروم اشاره کرد.

نمکی با یاد آوری فعالیت تنها ۶ دانشکده پزشکی در سال های پیش از انقلاب اسلامی در ایران گفت : افزایش این تعداد به ۶۶ دانشگاه و دانشکده و تربیت متخصصان برجسته، به عنوان یکی از دستاوردهای مهم حوزه سلامت است.

مقاومت اسلامی ایران الگویی برای جهان

حجت‌الاسلام علی عباسی رییس جامعه المصطفی العالمیه قم نیز به میان مردم خونگرم کردستان رفت و در جمع راهپیمایان سنندج مرکز این استان گفت : امروز به برکت انقلاب اسلامی و شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، ملت‌های منطقه نیز علیه سیاست های خصمانه آمریکای جنایتکار متحدانه موضع گرفته‌ و ایستاده‌اند.

وی اظهار داشت : به برکت خون شهید سلیمانی، ملت‌های منطقه با افتخار و اتحاد در برابر آمریکا ایستاده‌اند که نمونه آن تصویب قانون توسط مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

وی اضافه کرد: امروز ملت ایران و منطقه بدنبال این هستند که بهای خون شهید سلیمانی و دیگر مجاهدان راه مقاومت را از دشمنان بگیرند که ریشه‌کن کردن حضور بیگانگان در منطقه مهمترین کاری است که بزودی اتفاق خواهد افتاد.

ملت ایران تسلیم دشمن نمی شود

محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهر گرگان مرکز استان گلستان گفت که آمریکا و همدستانش در تلاش هستند با اعمال تحریم‌های اقتصادی، ایران را به زانو درآورند اما به کوری چشم آن‌ها این کشور به رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم تسلیم نخواهد شد.

وی افزود : آمریکا با محاصره اقتصادی به دنبال آن است تا نارضایتی را در مردم بیشتر کرده و جنگ داخلی را در کشور به راه بیندازد.

او اظهار داشت : تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایران حتی از برنامه نفت در برابر غذا سخت تر است و این کشور آن قدر نسبت به ملت ایران کینه در دل دارد که شخصیت بزرگی مانند حاج قاسم سلیمانی را نیز ترور می کند.

پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن قوی شدن است

حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی ، رییس قوه قضاییه در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم مشهد در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر امام رضا (ع گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز سخن و پیام نویی دارد و آن قوی شدن است و این قوی شدن با ایمان و باور قوی و اعتقاد به آثار شکوهمند انقلاب اسلامی و با مقاوم ظاهر شدن در برابر دشمنان در همه حوزه‌ها شکل می‌گیرد.

وی افزود: دشمن اگر بداند ایران قوی نیست به کشور ما هجوم می‌آورد که به طور قطع دشمن می‌خواهد چنین کاری کند اما نمی‌تواند حمله کند اما ما نشان دادیم که می‌خواهیم و توانستیم به دشمن در منطقه حمله کنیم.

وی گفت که قدرت کشور و قوی شدن، یک منظومه به هم پیوسته است و اگر پیام انقلاب بهمن ۵۷ بیرون راندن آمریکا از کشور و آغاز حاکمیت مردم بر سرنوشت خود و پایان استبداد و استعمار بیگانه بود پیام راهپیمایی امروز، حرکت در گام دوم انقلاب و بیرون راندن آمریکا از منطقه است که با اراده ملتها و دولتهای مختلف و مستقل منطقه همراه شده است.

حضور در صحنه‌های دفاع از اسلام عمل به آموزه‌های قرآنی است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در سخنرانی پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر گفت : حضور مستمر در صحنه‌های دفاع از اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات، عمل به آموزه‌های قرآنی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره به آموزه‌های قرآنی عمل کرده‌ و همواره در صحنه حضور داشته‌اند، اضافه کرد: این حضور از صفات مومنان است و باید همواره سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی بیان کرد : ملت ایران اسلامی ‌طی ۴۱ سال گذشته، همواره ندای وحدت و توحید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را لبیک گفته‌اند که باید در مقابل این عظمت ملی، سر تعظیم فرود بیاوریم.

مردم همیشه در صحنه و رهبری حکیم ، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز سه شنبه در جمع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان گفت: حضور مردم در صحنه و وجود رهبری حکیم و اندیشمند، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت : امسال ملت ایران در شرایطی جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می کنند که در گلزار شهدای ما لاله‌ای برافراشته به نام شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی قهرمان خود نمایی می کند.

وی افزود: چهل و یک سال از انقلاب اسلامی ما گذشت و در این مدت دشمنان هر سال به خود وعده می‌دادند که انقلاب اسلامی جشن‌های پیروزی سالگرد خود را نخواهد دید که ما هر سال این جشن‌ها را با شکوه تر برگزار می کنیم.

تداوم راه انقلاب ، پیام روشن راهپیمایی ۲۲ بهمن

حجت الاسلام و المسلمین حبیب‌الله غفوری قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه کشور در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در سمنان گفت: پیام شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان و استکبار جهانی تداوم انقلاب اسلامی، وحدت و همدلی است.

وی اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود اعلام کردند تا آخرین نفس پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند و در حفظ و حراست میراث شهدا از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند.
وی اضافه کرد: دشمن کشور را مورد هجمه اقتصادی و رسانه‌ای قرار داده است، اما به رغم دشمنی‌ها و توطئه‌ها و مشکلات معیشتی که بخشی به دلیل سوءمدیریت‌ها است، مردم با شکوه حضور در راهپیمایی حماسه خلق کرده‌اند.
به گفته وی مشکلات معیشتی موجب جدایی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمی‌شود و مردم پای انقلاب اسلامی و خون شهدا ایستاده‌اند و بازهم خواهند ایستاد.

انتخابات ، معیار مردمسالاری نظام اسلامی

آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن شهر کرمانگفت: حضور در انتخابات دوم اسفند مانور مردمی بودن نظام است و باید در پای صندوق های رای حاضر شد.

او حضور در پای صندوق‌های رای را بیعت با نظام، ولایت، شهدا خواند و افزود: ۱۰ روز دیگر این مردم عزیز در عرصه انتخابات حضور پیدا خواهند کرد و حضور در انتخابات دوم اسفند ماه تکمیل کننده راهپیمایی امروز و بدرقه پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در پای صندوق های رای، رای مجدد آری به نظام جمهوری اسلامی ایران است و هر رای که در صندوق رای ریخته می شود تقویت این نظام است و یکی از عرصه های قوت نظام این حضورهای باشکوه است.

خروج آمریکا از منطقه ، کلید حل مشکلات ملت ها

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان۲۲ بهمن شهر تبریز گفت : تا امریکا از منطقه بیرون نرود اقتصاد ما درست نمی شود و نمی توانیم نفتمان را بفروشیم مساله فقط نجات سوریه ، لبنان و عراق نیست.

وی اظهار کرد: ۳۰ سال است که نگذاشتند اقتصاد ایران رشد کند و مانع فعالیت ایران از بیرون از مرزهای خودش شدند و این به دلیل حضور استعمارگرانه آمریکا در منطقه خاورمیانه است.

وی گفت: آمریکا عامل ناامنی در منطقه است و مانع پیشرفت کشورهای اسلامی است و در ۲۳ بهمن سال گذشته گام دوم انقلاب آغاز شده که مواجه شده با حوادث و مسایل بسیار مهم، گام دوم انقلاب مکمل انقلاب گذشته است .

دشمن از تاخیر در مجازاتش خوشحال نباشد

امیر سرتیپ عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع راهپیمایان شهرستان کرج مرکز استان البرز با اشاره به سیلی موشکی ایران به آمریکا گفت : دنیا نه چنین صحنه ای دیده و نه از کشور دیگری خواهد دید و تروریست های آمریکایی ضربه عین الاسد را باید فقط یک سیلی تلقی کرده و از تاخیر در مجازات خود، خوشحال نباشند.

او با اشاره به حضور گسترده امروز ملت ایران افزود : در هیچ کجای جهان چنین مردم مصمم و با اراده ای که اینچنین پای آرمان های خود ایستادند باشند ،‌دیده نمی شود و در این شرایط آب و هوایی و سرد که امروز شاهد آن هستیم، این چنین با اراده برای زدن مشت محکم به دهان یاوه گویان و دشمنان به میدان آمده اند و خود را یک بار دیگر به رخ جهانیان کشیدند.

وی اضافه کرد: امسال حماسه ۲۲ بهمن با چهلمین روز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی متقارن شده و امروز در فراغ هم رزم شهیدمان چهل روز است که آزادگان، حق طلبان و همه مبارزان علیه نظام سلطه و آمریکای جنایتکار و رژیم نحس و نجس صهیونیستی، داغدار عروج خونین سرباز ولایت و سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی هستند.

انقلاب اسلامی با استواری راهش را ادامه می دهد

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در سخنرانی یوم الله ۲۲ بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت در جمع راهپیمایان و زیر بارش شدید برف گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی استوار و با عزت به مسیر خود ادامه می دهد و در تمام این سالها توانسته همه قدرت های سلطه گر جهانی را در مقابل عظمت خود و استقامت این ملت مغلوب کند.

وی افزود : انقلاب شکوهمند اسلامی ما بر اساس سه ضلع نورانی استوار مانده و امروز ملت ما ۴۱ سالگی این انقلاب را جشن می گیرد و دارای رویش های جدید در داخل و بیرون مرزهای خود شده است.

وی با بیان اینکه پس از جنگ جهانی دوم قدرت آمریکایی همه قدرت ها را برای خود جمع کرد، اظهار داشت: اما جمهوری اسلامی ایران با دست توانای شما مردم و درایت و هوشمندی رهبری توانست شاخ تمام قدرت های پوشالی را بشکاند.

مردم با حضور حماسی ، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی خلق کنند

حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور بعنوان سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن قم گفت: مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

وی که در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) سخن می گفت ،‌افزود : دل بستن به غرب جز خسارت ثمره دیگری نخواهد داشت، شما یک مورد موفق نشان بدهید که از مذاکره با آمریکا سود برده باشد. یک کشور نشان دهید که از زمانی که در حلقه آمریکا قرار گرفته در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته باشد.

منتظری تاکید کرد: پیشرفت کشور و رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و غیره در گرو مدیریت جهادی است و همانگونه که با مدیریت جهادی ایران در حوزه دفاعی، امنیتی، موشکی و هسته ای به پیشرفت های چشمگیری دست یافته در حوزه های دیگر هم می تواند.

وی گفت : دولتمردان برای رفع مشکلات اقتصادی با لباس اتو کشیده نمی توانند معضلات را حل کنند و باید دولتمردان لباس رزم برای جهاد بر تن کنند.

وی از مردم خواست با حضور حماسی و انتخاب درست خود ، یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهند.

مقاومت رمز پیروزی است

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری روز سه‌شنبه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان گفت : مردم انقلابی ایران اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته در برابر همه توطئه های دشمنان به خصوص آمریکا مقاومت کرده و این مقاومت رمز پیروزی و دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت : در گذشته هم پیروی از راه انبیاء آسان نبود ولی خداوند به کسانی که در این مسیر قدم بردارند و مقاوم باشند وعده یاری و پیروزی داده است.

او گفت: شاید عده ای در خصوص مقاومت شبهه داشته باشند که این افراد با مطالعه تاریخ متوجه می‌شوند امت‌های مقاوم پیروز بوده اند و امت‌هایی که راه دشمن را باز کرده‌اند طعم تلخ شکست را چشیده‌اند.

ایرانیان بیش از هر زمان دیگری متحد برای گفتن مرگ بر آمریکا هستند

سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در جمع راهپیمایان همدان گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد نه تنها از انقلاب و مسوولان ناامید نشده‌ بلکه برای گفتن "مرگ برآمریکا" از قبل متحدتر شده‌اند.

وی اظهار داشت: دشمنان ادعا می‌کنند مردم از انقلاب و دشمنی با آمریکا خسته شده‌اند، اما مردم در روز ۲۲ بهمن نشان دادند به خاطر مشکلات از انقلاب ناامید نشده و از نظام دست نمی کشند.

وی اضافه کرد: دشمنان فاصله گرفتن مردم از مسوولان را مدام تبلیغ می کنند اما باید بدانند اگر مسوولی خوب کار نکند، مردم آن شخص را با فرد بهتری جابه جا می کنند تا به انقلاب خدشه ای وارد نشود.

متحد و منسجم ، پشت رهبری در مسیر گام دوم انقلاب

حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد علی‌اکبری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شیراز گفت: مردم ایران باید منسجم و متحد همراه با امام مسلمین با و با تاسی از الگویی مانند حاج قاسم سلیمانی، گام دوم انقلاب را بلندتر و سریعتر بردارند.

وی افزود : در ۴۱ سال گذشته، گشایش، فتح، پیشرفت، سربلندی، استقلال، آزادی، معنویت، شکوه، عظمت و بصیرت و به میدان آمدن عاشفانه ملت ایران را شاهد بودیم.
علی‌اکبری با اشاره به این که ملت ایران گام نخست انقلاب را به شایستگی برداشتند و اکنون آغاز گام بعدی است افزود: سال ۹۸ اولین سال گام دوم انقلاب اسلامی بود، این سال برای ملت ما سال عجیبی بود و یوم الله دیگری به فهرست روزهای خدایی ملت ما اضافه شد و بزرگترین یوم الله امسال، ۴۰ روز پیش رخ داد که شهادت حاج قاسم سلیمانی بود؛ با این شهادت بزرگ و قیامتی که برپا شد معلوم شد مجاهدت، ایثار، معنویت، رشادت و اخلاق او نزد خداوند متعال پذیرفته است.

هر چه پیش می رویم ضرورت انقلابی بودن بیشتر می شود

حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی گفت : هرچقدر که جلوتر می‌رویم باید دولت‌ها و مسوولان انقلابی‌تر شوند.

وی بیان داشت: مردم با وجود مشکلات این قدر آگاهی دارند که حساب افراد ضعیف را که با تصمیم گیری ها و اشتباهاتشان به مردم آسیب وارد کرده اند را از حساب انقلاب جدا کنند.
وی با بیان اینکه حضور یکپارچه مردم در انتخابات و انتخاب خوب باعث اقتدار نظام می شود، گفت: انتخابی درست است که در مسیر انقلاب و مقاومت باشد.
وی مراسم ۲۲ بهمن را یک حرکت اجتماعی و سیاسی بزرگ دانست که امسال به نام سردار شهید قاسم سلیمانی متبرک شده است.
این مقام ارشد قوه قضاییه یکی از روش های شکرگزاری مردم بابت نعمت انقلاب را همین حضور در راهپیمایی هایی همانند ۲۲ بهمن دانست و گفت: در مراسم تجلیل از سردار شهید قاسم سلیمانی نیز شاهد حضور پرشور مردم بودیم و این حضور اجر دنیوی و اخروی دارد.

باید شکرگزار نعمت های الهی بود

حجت‌السلام والمسلمین ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران روز سه‌شنبه در آیین بزرگداشت ۲۲ بهمن و سالگرد چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مصلی بیت‌المقدس شهر اراک مرکز استان مرکزی گفت: جمهوری اسلامی ایران در سایه اقتدار نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی به نماد امنیت در منطقه تبدیل شده است که باید شکرگزار این نعمت‌ الهی که محصول انقلاب اسلامی بهمن ۱۳۵۷ است، باشیم.

وی افزود: ارتش مقتدر کشورمان به برکت انقلاب اسلامی بیش از ۴۰ سال است که با تمام قدرت در برابر ابهت سست و پوشالی استکبار جهانی و متحداتش در منطقه ایستادگی کرده و ایران اسلامی را به نماد قدرت و امنیت در جهان منطقه تبدیل کرده است.
وی ادامه داد: نیرو ها و دستگاه‌های امنیتی کشورمان نیز با اقتدار مقابل سرویس‌های جاسوسی جهان که زنجیره‌ای برای خلق ناامنی در ایران اسلامی ایجاد کرده‌اند، ایستادگی کرده و تمامی نقشه‌های شوم آنها را نقش برآب کرده‌اند.
امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: سپاه پاسداران نیز بیش از چهار دهه نه تنها از امنیت و تمامیت ارضی کشور، بلکه از امنیت و اقتدار جهان اسلام در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و متحدانش در منطقه صیانت کرده و اجازه دست‌درازی به مواضع کشورهای مسلمان را به دشمنان نداده است.
حجت‌السلام والمسلمین ابوترابی فرد اضافه کرد: منطقه خاورمیانه که به دلیل حضور مزدوران آمریکایی و هم‌پیمانانشان و صهیونیست‌های جنایتکار به‌عنوان نماد ناامنی در جهان تبدیل شده اما کشور ایران به برکت شجره طیبه انقلاب اسلامی و نهادهای دلسوز و مقتدر به عنوان نماد امنیت و اقتدار در منطقه معرفی شده است.

آمریکا در اضطراب به سر می برد

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز با تاکید بر این که اهداف آمریکایی‌ها در منطقه روشن است گفت: آمریکا از آماده باش کامل جبهه مقاومت در اضطراب به سر می‌برد، ضربه پشیمان کننده و مقتدرانه جبهه مقاومت آمریکا را با ذلت و خفت از منطقه خارج خواهد کرد.

وی گفت : ۲۲ بهمن را باید به مردم فجر آفرین کشور که انقلابی بزرگ، بی‌نظیر و در مقیاس حرکت انبیاء و انقلاب‌های بزرگ بشری آفریدند تبریک گفت، اراده الهی بر این تعلق گرفت که ملت قهرمان ایران بر فرعون قرن بیستم به رهبری معمار کبیر انقلاب پیروز شود و امروز ۴۱ سال اقتدار، پیروزی، مقاومت و حماسه‌سازی را در جای جای ایران اسلامی در خوزستان قهرمان جشن بگیریم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان ادامه داد: جنگ اقتصادی، امنیتی، سیاسی و جنگ نرم آمریکا علیه انقلاب و ملت ایران ریشه در آن دارد که انقلاب اسلامی توانسته است با اقتدار و پیروزی به رغم همه توطئه‌ها و تهدیدها ماندگار شود و در جنگ نرم اراده ملت ایران بر اراده نظام سلطه غلبه کند.

دشمن ناتوان از ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان است

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌ صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مرتبط با نیروهای مسلح در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهر بوشهر گفت : حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهد فشارهای حداکثری، محاصره اقتصادی، تحریم‌ها و عملیات روانی اسکتبار جهانی به رهبری آمریکا هرگز نخواهد توانست بین مسئولان و ملت ایران فاصله اندازد.

وی افزود : راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش حماسه غرور اجتماعی، سیاسی و تجلی اراده الهی، اقتدار ملی، غیرت دینی، بلوغ سیاسی و مقاومت ملی مردم ایران است که امروز با حضور پرشور و چشمگیر خود پرچم حرکت انقلابی‌گری، عدالت خواهی، گفتمان ضد ظلم و ضد تروریستی و ضد استکباری را برافراشتند.

وی اضافه کرد: امروز اقیانوس خروشان چندین میلیونی ملت بزرگ ایران در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پشتوانه بالندگی، اقتدار ملی و بین‌المللی زمینه پیشرفت ایران اسلامی را فراهم کرد.

رحیم صفوی ادامه داد: ۲۲ بهمن امسال یادآور تجلی نور خدا و برکت‌های ۱۴ معصوم بر مملکت اسلامی و برقلب‌های ملت بزرگ ایران، نقطه سرنوشت ساز و عبرت‌آموز پیروزی حق بر باطل به رهبری ولایت فقیه است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مرتبط با نیروهای مسلح بیان کرد: جوانان، زنان و مردان هوشمند، زحمت کش و صبور ایران هر سال با حضور آگاهانه خود ایمان و بصیرت انقلابی حماسه‌ای ماندگار و الهام بخش را به ملت‌های آزادی خواه و استقلال طلب جهان نشان می‌دهید.

تکرار هر ساله آیین 22 بهمن در ایران اسلامی ، فارغ از آن که یک جشن ملی به خاطر یادآوری سالروز غلبه اراده ملت بر نظام غیر عقلایی شاهنشاهی است ، بیشتر حرکتی جمعی برای شکرگزاری است ؛ شکرانه نعمتی که خداوند به واسطه ثبات قدم مردم مومن در برابر ظلم در قالب نصرت های بزرگ به ایران و ایرانیان عطا کرده و می کند./ایرنا

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group