مهمترین عناوین روز

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، متن پیام قاسم سلیمانی دشتکی به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
بمباران زمین فوتبال چوار در ۲۳ بهمن ماه سال ۶۵ واقعه ای تاسف بار و غم انگیز بود که در هیچ کجای دنیا مشابه آن را نمی توان یافت.

این حادثه که سند مظلومیت ایلامیان در ۸ سال دفاع مقدس است در پی بمباران وحشیانه زمین فوتبال در حالی اتفاق افتاد که دو تیم در حال رقابت بودند و متاسفانه باعث به شهادت رسیدن ۱۵ نفر گردید و تعداد زیادی نیز مجروح شدند.

دشمن بعثی که در رویارویی با رزمندگان اسلام کم آورده بود بخاطر جبران شکست ها دست به بمباران شهرها و حتی میادین ورزشی مبادرت ورزید و با بمباران زمین فوتبال چوار که از آن بعنوان یک واقعه ای دردناک و تراژدیک در تاریخ جنگ های دنیا نام می برند یکی از ننگین ترین حوادث عالم را رقم زد.

اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای زمین فوتبال چوار تقاضا داشته باشم که به پاسداشت خون این شهدای مظلوم روز ۲۳ بهمن در تقویم ملی به نام آنان ثبت شود.

قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار ایلام

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

09185138854 - واتساپ - بَله: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group