رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

 

پویاخبر - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در در جلسه شورای تأمین مسکن شهرستان ایوان از ثبت نام 2559 نفر برای نهضت ملی مسکن در شهرستان ایوان خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام، فرشاد دوستی در خصوص وضعیت نهضت ملی شهرستان ایوان گفت: از 2559 مورد ثبت نام نهضت ملی مسکن شهرستان ایوان تا کنون 239 مورد تأیید نهایی شده و از 239 مورد تأیید نهایی تا کنون 103 مورد واریز وجه داشته اند.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با اشاره به احداث 32 واحد نهضت ملی مسکن با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد درشهر ایوان خاطر نشان کرد: 48 واحد نهضت ملی مسکن دیگر نیز در شهر ایوان در حال احداث است و در روزهای آینده احداث 120 واحد دیگر نیز در شهر ایوان آغاز خواهد شد.

 

وی افزود: 56170 متر مربع زمین در شهرایوان برای احداث واحدهای نهضت ملی مسکن از طرف راه و شهرسازی استان در نظر گرفته شده است که این مساحت برای 860 واحد مسکونی طراحی شده است.

 

فرشاد دوستی از تأیید شده های نهضت ملی مسکن شهرستان ایوان خواست نسبت به تکمیل اقساط آورده خود اقدام نمایند تا پروژه های ساختمانی در موعد مقرر تکمیل و تحویل متقاضیان واجد شرایط شود.

 

وی خاطر نشان کرد در صورت افزایش تأیید شده های نهضت ملی مسکن شهر ایوان اداره کل راه و شهرسازی استان از طرق مختلف نسبت به تأمین زمین مورد نیاز اقدام خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group