مهمترین عناوین روز

 

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

ایلام - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: در حال حاضر به فضای همدلی و مودت میان مردم و مسوولان بیش از هر زمان دیگری برای عبور از شرایط کنونی نیاز داریم.

سردار جمال شاکرمی عصر سه شنبه در نشست ستاد مبارزه با کرونای استان ایلام اظهار کرد: در این موقعیت برخی در فضای مجازی با بیان مطالب ناصحیح، تلاش های صورت گرفته و جهادی ارگان های مختلف را زیر سوال می برند.

وی با بیان اینکه به آمارهای ارایه شده از سوی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی استان اطمینان داریم خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با منتتشرکنندگان مطالبی شد که فضای جامعه را ملتهب می کنند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: در حالیکه هیچ زمانی به این اندازه نیازمند وحدت و همدلی نیستیم، ایجاد شائبه و تشویش اذهان عمومی به هیچ وجه قابل قبول و پذیرفتنی نیست و از همه دعوت می کنیم درمسیر دلسوزی و همدلی قدم بردارند.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه ستاد استانی مبارزه با کرونا جهادی پای کار است، اظهار داشت: در اینجا لازم است از تلاش دلسوزانه رسانه های متعهد که در این روزها با درک شرایط در مسیر وحدت و همدلی گام برداشته اند قدردانی کرده و از بقیه هم درخواست دارم در این مسیر قدم بردارند.

وی یادآور شد: نیروهای بسیج و سپاه همگام با مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان های مختلف استان در حال خدمت رسانی و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز و ضدعفونی معابر و گندزدایی هستند.

با احتساب ۱۷ مورد جدید تعداد کل مبتلایان به کرونا در ایلام به ۲۰۰ نفر افزایش یافت، ۱۱ نفر نیز جان خود را از دست داده اند./ایرنا

 .

 .

 .

 

 

×××

    (گروه رسانه ای ندای زاگرس (ندای زاگرس – سپهرروز – پویاخبر – ماناسپهر - نگاه اقتصاد

 

http://www.nedayezagros.ir  -  http://www.manasepehr.ir  - http://pooyakhabar.ir  - http://negaheghtesad.ir 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

      ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

 09185138854 - واتساپ: 09398433916

*** 

 

 

عضویت در تلگرام

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group