مهمترین عناوین روز

 

تصویب افزایش حق مسکن کارگران در کمیسیون اقتصادی دولت       تهران -  وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی از تصویب افزایش ۲۰۰ هزارتومانی حق مسکن کارگران در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد.
خدمات بیمه ای برای شهربازیها منوط به داشتن مجوز بهره برداری استاندارد می باشد         ایلام - پویاخبر - مهناز همتی مدیرکل استاندارد ایلام گفت: ارائه خدمات بیمه ای برای وسایل بازی مشروط به ارائه مجوز بهره برداری استاندارد وسایل و تجهیزات بازی از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.
مرزهای استان در امنیت کامل هستند/۳۰۰ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به مرزبانی استان ایلام اختصاص داده شد           ایلام - پویاخبر - سرهنگ کیاست سپهری در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام خبر داد؛ مرزداری هوشمند یعنی کاهش استفاده از نیروی انسانی در مرزها و کنترل این مناطق به صورت غیرمستقیم و از راه دور است.
بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح چگونه ادغام می‌شوند؟     تهران- ادغام پنج بانک و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، جزو مهم‌ترین طرح‌های تحول نظام بانکی به شمار می‌رود که در دولت دوازدهم به سرانجام رسیده، بخشی مهم از فرایند ادغام مربوط به آماده‌سازی سامانه‌های فنی و مالی بانک‌های مختف با یکدیگر است.
مصرف گاز سی‌ان‌جی در ایلام ۱۷ درصد افزایش یافت       ایلام - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از افزایش ۱۷ درصدی مصرف گاز سی‌ان‌جی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
ظریف: برای استرداد پول‌های بلوکه شده از روش‌های مختلف استفاده می‌کنیم     تهران - وزیر امور خارجه تهاتر یا خرید کالا را از جمله اقدامات برای استرداد پول‌های بلوکه شده در سایر کشورها عنوان کرد و گفت: برای استرداد پول‌های بلوکه شده مذاکره می‌کنیم و در صورت لزوم از طریق شکایت در دادگاه‌ها این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
چهار رشته در مقطع ارشد و دکترا در دانشگاه آزاد ایلام تصویب شد         ایلام - رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از تصویب چهار رشته دکتری و کارشناسی ارشد برای واحدهای ایلام، آبدانان و دهلران خبر داد.
تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۸ هزار و ۶۱۶ نفر رسید         تهران - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۲۸ هزار و ۸۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۸ هزار و ۶۱۶ نفر رسیده است.
خانوارهای مددجوی ایلام کالای معیشتی دریافت می‌کنند       ایلام - مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) ایلام گفت: سبدهای کالای معیشتی بین خانواده‌های مددجو و نیازمند این استان در مرحله دوم رزمایش ایران همدل توزیع می‌شود.
رییس سازمان مدیریت ایلام: طرح توسعه باغات زیتون هلیلان سه سال دیگر تکمیل می‌شود         ایلام - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام در مورد طرح توسعه باغات زیتون هلیلان گفت: طرح باغات هلیلان هم‌اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و افق کلی برای تکمیل این طرح با اشغال‌زایی ۱۰۰ نفر سه سال در نظر گرفته شده است.
اظهارات اخیر فتاح درخصوص املاک بنیاد مستعضفان منطقی است         اختصاصی گروه رسانه ای ندای زاگرس/سیدخلیل سجادی:اخیراً پرویز فتاح رئيس بنیاد مستضعفان در گفتگوی تلویزیونی با اشاره به املاک و مستغلاتی که با عناوین مختلف در اختیار برخی شخصیت های سیاسی و یا ارگانهای دولتی، نظامی و... می باشد اظهار نظر کرد و خواستار تعیین تکلیف و واگذاری آنها به بنیاد مستضعفا

Back to Top

Template Design:Dima Group