مهمترین عناوین روز

 

استاندار ایلام: پروژه ها باید میدانی و عملیاتی رصد شوند       ایلام - استاندار ایلام با اشاره در دست اجرا بودن تعداد زیادی پروژه زیربنایی در استان خواستار نظارت و رصد میدانی و عملیاتی آنها توسط مدیران مسوول شد.
کادر درمان زیر فشار کرونا؛ هزینه ترمیم نظام سلامت چقدر است؟         تهران-  ۸ ماه از شروع همه‌گیری کرونا در کشور می‌گذرد. کادر درمان خسته‌تر از همیشه ایستاده‌اند و به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند. این حجم فشار کاری روی کادر درمان بدون هزینه نبوده است. کارشناسان هشدار می‌دهند در صورت عدم چاره‌اندیشی، بخش زیادی از نیروی انسانی نظام سلامت که از سرمایه‌های ا
مطالبه گری ایثارگران بانک صادرات ایران و عدم پاسخگویی مسولان مربوطه     پویاخبر - شرایط اینروزهای کشورمان بخاطر تحریمهای ناجوانمردانه امریکا و شیوع ویروس مخرب کرونا از یکسو و از طرفی بی برنامگی‌ها و روزمرگی‌هایی که مدیران حال حاضر ما گریبانگیر آن شده‌اند همه و همه دست به دست هم داده تا عده ای از صاحب منصبان در برخی سازمانها و موسسات بدلایل نامعلوم و بدور از انتظار، اقدام به بدرفتاری‌ها و بی‌مهرهایی نسبت به برخی از سرمایه‌های ارزشمند خویش اعم از
رییس دادگستری ایلام: تعامل دستگاه قضایی باعث ایجاد امنیت پایدار شده است         ایلام - رییس کل دادگستری استان ایلام گفت: همکاری، هم افزایی و تعامل دستگاه قضایی با سایر دستگاه های اجرایی باعث ایجاد امنیت مطلوب و پایدار و در نهایت خدمت رسانی مناسب به مردم شده است.
در جلسه فوق العاده ستاد هماهنگی اقتصادی؛ تصمیم‌های ویژه دولت در حوزه تجارت خارجی و مسائل ارزی اتخاذ شد         تهران- با اتخاذ تصمیمات ویژه در حوزه تجارت خارجی و مسائل ارزی مرتبط با آن، تسهیلات بیشتری برای تشویق صادرات و استفاده از منابع ارزی جهت تامین ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه واحدهای تولیدی ایجاد شد.
طرز تهیه پنیر با سرکه؛ در کوتاه‌ترین زمان       برای تهیه پنیر خانگی با سرکه فقط به شیر و سرکه احتیاج دارید؛ سریع دست به کار شوید و یک پنیر خانگی درست کنید.
امام جمعه ایلام: سازمان مدیریت نیروی محرکه دستگاه های اجرایی است       ایلام - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به عنوان نیروی محرکه سایر ادارات و دستگاه های اجرایی اگر امور را به صورت علمی، دقیق و به روز انجام دهد نقش بهتر و بیشتری در تحرک آفرینی ادارات استان ایفا خواهد کرد.
۷۷۷ منزل مسکونی برای محرومان ایلام احداث و تعمیر می شد       ایلام - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: تعمیر و بهسازی یا احداث ۷۷۷ واحد مسکونی محرومان این استان در دستور کار قرار دارد.
کرونا در آمریکا؛ فشار بر بیمارستان‌ها افزایش یافت       تهران- با افزایش مبتلایان به کرونا و بی‌توجهی دونالد ترامپ به رعایت مقررات، مقام‌های بهداشتی آمریکا نگران فشاری هستند که تعداد بی‌شمار مبتلایان بر بیمارستان های این کشور به خصوص در مناطق غیرشهری وارد کرده است.
رئیسی: سیاست قوه‌قضاییه انسجام و همکاری با دیگر دستگاه‌ها است         تهران - رئیس قوه قضاییه گفت: سیاست ما در قوه قضاییه این است که با انسجام و همکاری با دیگر دستگاه‌ها اجازه ندهیم کوچکترین وقفه ای در امور کشور ایجاد شود.
آیا رژیم کتو به باروری کمک می‌کند؟         رژیم کتوژنیک این روزها در میان کسانی که به دنبال کاهش شدید وزن هستند، بسیار پرطرفدار است. سوالی که این روزها از سوی زنانی که قصد بچه‌دار شدن دارند، مطرح شده این است که با توجه به اینکه اضافه وزن یا چاقی می‌تواند شانس بارداری شما را کاهش دهد، آیا رژیم کتو می‌تواند به آنها در این راه کمک

Back to Top

Template Design:Dima Group