مهمترین عناوین روز

رسانه پویاخبر

 

جستجو در سایت


 

 

 

 

ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار با بیش از ۳۰ فقره شرارت در شهرستان ایلام خبر داد.

 

 

 

تهران - رئیس جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس گزارش های رسیده یک دستگاه اتوبوس در پمپ بنزین شهر شوملی استان بابل عراق دچار انفجار شده است که در این حادثه ۱۱ تن جان باختند و ۳۰ نفر هم مجروح شدند.

 

 ایلام - فرمانده انتظامی دره شهر از درگیری خانوادگی منجر به قتل در این شهرستان خبر داد و گفت: داماد خانواده پس از به قتل رساندن همسر ، خواهر زن و مجروح کردن مادر زنش، اقدام به خودکشی کرد.

 

 ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۱۹ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه خبر داد.

 

 

 

 

پویاخبر - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری ۲ نفر دیگر از عاملان سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان فردوسی شهر ایلام خبر داد.

 

 ایلام - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری سه نفر از عاملان سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان فردوسی شهر ایلام خبر داد.

 

 

ایلام - رییس پلیس آگاهی استان ایلام گفت: با تلاش و پیگیری های مأموران انتظامی، معتمدان و بزرگان، قاتل فراری که در مهرماه امسال با سلاح گرم مردی را در شهر شباب به قتل رسانده بود، خود را به پلیس معرفی کرد.

 ایلام - فرمانده انتظامی دهلران گفت: قاتل فراری با تلاش ماموران آگاهی این شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

 ایلام - رییس پلیس آگاهی استان ایلام از دستگیری عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی خبر داد.

 

 تهران- رئیس پلیس پایتخت گفت: فردی خرابکار که از سوی معاندان هدایت شده و قصد خرابکاری با جلیقه انتحاری داشت چند روز پیش در یکی از عوارضی‌های شهر شناسایی و دستگیر شد.

Back to Top

Template Design:Dima Group