مهمترین عناوین روز

 

 ایلام - رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری عاملان هتاکی و انتشار اکاذیب علیه شهردار و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر ایلام خبر داد.

 

 ایلام - رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: تصادف شدید سه خودرو سمند، با پژو پارس و پژو ۴۰۵ دو نفر کشته و یک نفر زخمی برجا گذاشت.

 

 کاشان - ۵۰ نفر در جریان حادثه های رانندگی ۴۸ ساعت گذشته در محورهای منتهی به شهرستان کاشان مصدوم و ۲ نفر کشته شدند.

 بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت که در تعقیب و گریز ماموران پلیس، باند سارقان غیربومی طلاجات در این شهرستان متلاشی شد.

 

 اهواز- بخشدار سوسن در شهرستان ایذه گفت: صبح امروز حمله خرس به ۲ نفر در ارتفاعات بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه موجب مرگ یک نفر و زخمی شدن فرد دیگر شد.

 

 

 


ایلام - رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: تصادف در محور بدره - دره شهر یک کشته و سه زخمی برجای گذاشته است.

 

 


تهران- یک قاضی سابق دادگاه می‌گوید: اسید یک آلت قتاله است. چطور وقتی که به‌واسطه اسلحه سرد در جامعه خشونت زیاد شد، به این فکر افتادند که به‌جز در موارد خاصی، خرید و فروش سلاح سرد را ممنوع کنند؟ با اسید هم می‌شود همین کار را کرد.

 

 


ایلام - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبدانان گفت: حادثه برخورد غیر مستقیم صاعقه در بارندگی های روز گذشته (دوشنبه) باعث مرگ 2 نفر در منطقه عشایری قده این شهرستان شد.

 

 


ایلام - فرمانده انتظامی مهران از کشف 2 هزار قلم داروی قاچاق خارجی غیر مجاز در یک دستگاه خودرو سواری عراقی در این شهر مرزی خبر داد.

 

 

 

ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: مصرف مشروبات الکلی جان یک نفر را در ایلام گرفت و شش نفر را نیز به شدت مسموم کرد.

Back to Top

Template Design:Dima Group