مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

پویاخبر - مدیر کل استاندارد ایلام، از انجام بیش از 1000 فقره، نمونه برداری و آزمون تولیدات مشمول استاندارد اجباری از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد ایلام، مهناز همتی مدیرکل استاندارد، با بیان این مطلب گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، کارشناسان استاندارد، مطابق وظایف تعریف شده سازمان ملی استاندارد ایران، 1024فقره نمونه برداری و آزمون از واحدهای تولیدی تحت پوشش این اداره‌کل و مراکز عرضه در استان ایلام انجام داده‌اند.


همتی با اشاره به بیش از هزار مورد نمونه‌برداری و آزمون از محصولات تولیدی، یادآور شد: نسبت به برنامه عملیاتی مصوب سال جاری شاهد تحقق 120درصدی در این حوزه هستیم.


وی افزود: بیشترین میزان نمونه برداری و آزمون انجام شده از واحدهای تولیدی غذایی، کشاورزی، مصالح ساختمانی، مهندسی پزشکی، شیمیایی و بسته بندی سلولزی بوده که با همکاری شرکت‌های بازرسی همکار و کارشناسان این اداره کل انجام گرفته است.

مدیرکل استاندارد ایلام در پایان یادآور شد: هدف از نمونه برداری و آزمون کالاهای تولیدی صنایع، انطباق آنها با شرایط و مقررات استانداردهای تدوین شده است و در صورت عدم انطباق محصولات تولید شده با استانداردهای ملی با واحدهای متخلف مطابق با قانون برخورد می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group