مهمترین عناوین روز

 

 

 


به مناسبت حادثه تروریستی زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران عزیز.

سلام: ای سربازان سبز پوش وطن، امنیت ایران بهای بیداریتان و آرامش اجتماع مدیون بیقراریتان
تو ستاره آسمان ایثار و حافظ امنیت این سرزمینی و بام ظلم و ضلالت در زیرگامتان میلرزد
ای مرزداران با معرفت: جان تو داروغه دشت دلیران و جمال جمیلتا تضمین کننده نعمت آرامش ایران است.
محبت شما ارزانی مردم است و ماشه تفنگتان نصیب متجاوزان، هیبت حیدریتان شیرافکن است و نسیم نامتان جان افزا.
ای پاسداران حریم حریت و لایقان برگ شهادت: غیرتتان نُقل محفل است و مظلومیتتان شُهره بازار، وطن خواهیتان دشمن سوز است و شهادتتان نیز مثنوی صد حکایت.
استقلال ما عطای عزم شما است و آزادیمان بهای ایثارتان، ای پاسداران پرصلاوت ایران. صخره صولتتان ماجرای مرگ را به سُخره گرفته است و عقل عالمیان را به خطا انداخته است. اقتصاد ما میوه ارادتتان و ثبات کشو نیز صله صلابتتان است.
مقاومت مردانه شما دنیا را به تعجب واداشته است، ایمان استوارتان یگانه امتیاز و نشانه نجابت تو است و کینه چرکین معاندان را به زهر جانشان تبدیل کرده است.
بگذار جان شیرین شما به تاراج حِدق وحَسَد و انتقام ناجوانمردانه کرکسان کثیف برود تا ایران، ایران بماند. بگذار مرغ مظلومیت شما به آسمان عشق پرواز کند تا داعش پروران و منافقان و خائنان وطن در حسرت ناامنی این آب و خاک بمیرند.
ای سبزپوشان وطن دوست، بپوشید لباس خونین شهادت، فریاد زنید شعار ایستادگی و شهامت، پرفراز بدارید بیرق شجاعت تا مظلومیت فرزندان خمینی ره بر جهانیان ثابت بماند.
ای شهیدان وطن که ماندگاری و معیشت هر ایرانی مرهون مجاهده شما و موفقیت انقلاب اسلامی نیز میراث ماندگارتان و جامه شهادت هم ارزانیتان است.
ای امیران افتخار، افسران عاشق، درجه داران دوستی و سربازان سلحشور، در پردیس خدا بخرامید که عزت قرین نام شما است.
ای بیداران برکت‌ آفرین برخود ببالید و در رخت سرخ سخاوت درخانه خاک بخوابید و آرام باشید که صلابت موشک و غُرش طیاره و نایره ناوچه و مدال گمنامی شما زمین و هوا و دریای دنیا خواران را نا امن و کشنده کرده است.
ای زادگان ابراهیم خلیل، اسمائیل وار به مسلخ عشق روانه شوید، چون حسین سروش آزادگی سردهید، علی (ع) وار خیبر خسروان بشکنید تا سقیفه رخ نکند و غدیر تکرار نگردد. ای حلاجان حسینی (ع)، ای همراهان خمینی (ره)، ای آشنایان درد و داغ و دشنه دوران، وای میراث داران جان برکف، خلعت خدایی مرگ سرخ گوارایتان باد.
شبمان روشن، روزمان آرام، ماهمان مبارک و سالمان ستبر است چون شماها بیدارید.
پریسک جودتان، وجود دشمن را به باد داد، هیمنه شمشیرتان ناامنی را به طوفان سپرد.
مظلومیتتان ظلم ظالمان رازایل و خون پاکتان خباثت خناثان را عریان و باب شهادت را بازنموده است.
ای پاسدار وطن، تو سربازی تو جانبازی تو شیری/در این غوغای بی همتا دلیری، سرت در راه استقلال ایران/بلند باد و بلند باد و نمیری
روزگارتان بکام و یادتان مستدام
ای عقابان امنیت وطن.
سیدحرمت الله موسوی مقدم

 

 

 

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 

ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات:  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

 

  

عضویت در تلگرام

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group