مهمترین عناوین روز

 

 با استعانت از خدای متعال، هفته نامه ندای زاگرس مجوز انتشار سراسری خود را در حالی اخذ نمود که از انتشار اولین شماره آن تاکنون ۲۱ سال می‌گذرد. این نشریه که صفحات و سطرهای آن در جهت خدمت به مردم و اطلاع رسانی و شفاف سازی منصفانه و عادلانه بوده، در حال حاضر فرصت حضور در سطح کشور را پیدا نموده که مایه بسی مباهات و خرسندی است.

 این دستاورد بزرگ را ابتدا باید به مردم شریف، مسئولان استان، مدیران دستگاه‌ها، ارگان ها و نهادها و جامعه هنرمندان و فرهیختگان تبریک گفت که در مدت سالیان متمادی حمایت خود را از مجموعه دست‌اندرکاران این هفته نامه دریغ ننموده اند.
 هفته نامه ندای‌زاگرس اولین هفته نامه رنگی و منطقه‌ای استان ایلام است که در استان‌های کرمانشاه، همدان، خوزستان، لرستان و کردستان نیز نام آشنا بوده و گستره توزیع و دفتر سرپرستی داشته است.  اگرچه در فراز و فرودهای پیش رو همواره مجموعه دست‌اندرکاران هفته‌نامه ندای‌زاگرس ثابت قدم و استوار برای اطلاع‌رسانی شفاف به مردم تلاش داشته‌اند، اما به دور از انصاف است که به صورت اختصاصی از حمایت‌های بی‌دریغ و دلسوزانه مدیران محترم اداره کل ارشاد استان خصوصاً آقایان خودآموز مدیرکل محترم، یونس قیطانی معاون محترم امور فرهنگی و رسانه‌ای و شهریار غلامپور مسوول محترم امور مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام تقدیر نشود چرا که همواره رهنمودها و مشاوره‌های بی دریغ آنان، مشوق و چراغ راه مجموعه دست‌اندرکاران هفته‌نامه ندای‌زاگرس بوده که صمیمانه ترین تقدیر خود را نثار این عزیزان می‌نماییم.
 همچنین در طول بیست و یک سالی که از عمر فعالیت هفته‌نامه ندای‌زاگرس می‌گذرد، جا دارد از سردبیران، مدیران داخلی، مدیران اجرایی، خبرنگاران و همه عزیزانی که در این مدت متحمل زحمت شده و قلم فرسایی نموده اند، تقدیر و تشکر گردد و در واقع باید گفت که اخذ مجوز انتشار سراسری  این هفته‌نامه حاصل تلاش‌های این عزیزان بوده است.
إن شاء الله در ادامه راه نیز از حمایت و پشتیبانی شایسته مردم شریف استان، مسئولان، جامعه هنرمندان، فرهیختگان، نویسندگان و خبرنگاران برخوردار باشیم و موفقیت‌های بالاتری را درکنار این عزیزان برای این نشریه رقم زنیم.
 
 
 


  

×××

 

 انتهای پیام/*

 

عضویت در تلگرام

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

nedayezagros@


به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros

سروش:
http://sapp.ir/nedaye.zagros

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group