تهران- همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 20 طرح شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به ارزش تقریبی 35 هزار میلیارد ریال و 861 میلیون یورو به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

 


رم - روزنامه ایتالیایی 'ایل سوله' نوشت، جمهوری اسلامی ایران با پشت سر گذاشتن ایتالیا، جزء 10 کشور اول تولید فولاد جهان شد و رتبه دهم جدول جهانی را به خود اختصاص داد.

 

 

 


تهران- براساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران در مدت 9 ماهه نخست امسال ارزش صادرات فلزات و سنگ های گرانبها ( طلا، نقره و ..) به رقم بیش از 100هزار دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 25 درصدی را نشان می دهد.

 

 

 

 


تهران- مجری طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبی گفت: با ثبت یک رکورد بی‌سابقه در صنعت فراساحل، 2 سکوی فاز ١٣ پارس جنوبی آماده تولید و انتقال گاز به پالایشگاه خشکی شدند.

 

 

 


ایلام - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: 15 فقره از قراردادهای راکد و غیرفعال به مساحت 232 هزار و 379 متر مربع در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد بررسی و تعیین تکلیف شدند.

 

 


ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: عدم رعایت حق تقدم با 35 درصد مهمترین علت تصادفات درون شهری 9 ماهه نخست سال در استان بوده است.

 

 

 


تهران- مدیرعامل بورس انرژی گفت: برخی کشورها از طریق سفارتخانه ها دنبال کسب اطلاعات درباره خرید نفت از بورس بوده اند، شماری از شرکت های خارجی نیز به طور مستقیم برای رایزنی در این باره مراجعه و حتی کد معاملاتی نیز اخذ کرده اند.

 

 

 


ایلام - معاون رییس جمهور در حوزه زنان و امور خانواده گفت: توانمندسازی خانواده ها به ویژه زنان در عرصه های مختلف از اولویت های دولت در برنامه ششم توسعه است.

 

 


مدیرعامل بانک صادرات ایران بهبود ساختار اقتصادی در جوامع را منوط به توجه به فرهنگ و زیرساخت‌های آموزشی و پرورشی دانست و در آیین اختتامیه جشنواره فیلم رشد، بر اهتمام ویژه به فرهنگ در رشد اقتصاد تاکید کرد.

 

 


ایلام- هیفدهم ربیع الاول خورشیدی در سرزمین حجاز طلوع کرد که از تلالو نور وجودش جهانی سراسر روشن گشت و کویر تفتیده جان های پژمرده را با نور معرفت و مهربانیش سیراب کرد.

Back to Top

Template Design:Dima Group