مهمترین عناوین روز

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

حمص یا هوموس از غذاهای عربی است که بیشتر به عنوان پیش‌غذا استفاده می‌شود اما به دلیل اینکه پیش‌غذای سنگینی است می‌توانید به عنوان غذای اصلی هم آن را میل کنید.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران - سخنگوی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در منطقه خاورنزدیک و میانه گفت: ۱۳۶ روزنامه نگار طی سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی در مخاصمات جهانی کشته شدند.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- پربازدیدترین ویدئویی که در فضای مجازی این روزها دست‌به‌دست می‌شود، ماجرای کودکی زباله‌گرد است که درحال جمع‌آوری زباله، توسط یک جوان به سطل زباله شهری انداخته می‌شود و در میان خنده‌های اطرافیان و این جوان، خودش بیرون می‌آید.

 

 

 

 از ایام قدیم خواب قیلوله یا خواب کوتاه در فرهنگ ما جای ثابتی داشته است. هنوز در برخی شهرهای ایران کسبه ظهرها به خانه می‌روند و کمی استراحت می‌کنند. در این زمینه اما تحقیقات پزشکی ثابت کرده این خواب کوتاه روزانه بر سلامت افراد تاثیر دارد.

 

 

 

 خرمالو به واسطه خواص و ویتامین‌های زیادی که دارد به اندازه زیادی انرژی‌زا است و به موازات آن کالری زیادی را هم به بدن شما اضافه می‌کند؛ پس در خوردن آن زیاده‌روی نکنید.

 

 

 تهران- یکی از گروه هایی که می توانند تحت تکفل بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند، والدین بیمه شدگان هستند که بنا به شرایطی به تبع آنها از خدمات این سازمان برخوردار می شوند.

 

 

 تهران- زرق و برق دنیای مدلینگ، کودکان را نیز وارد این صنعت کرده است و صنعت مد کودکان در ایران نیز به تبلیغات از طریق کودکان، اقبال نشان داده است؛ اقبالی که گاه با حرف و حدیث های فراوان همراه می شوند تا آنجا که اخیرا سازمان بهزیستی کشور، معرفی کودکان برای فعالیت در صنعت مد را از طریق مهدهای کودک ممنوع اعلام کرد. 

 

 

 

سرماخوردگی بیماری شایعی است که از داروها و درمان‌های آن نباید انتظار معجزه داشت. انتظاری که گاهی باعث می‌شود باورهای غلطی درباره این بیماری داشته باشیم.

 

 تهران- معاون وزیر بهداشت و رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از هر دو زن بالاتر از ۵٠ سال یک نفر و از هر پنج مرد بالاتر از ۵۰ سال دو نفر دچار پوکی استخوان می‌شوند.

 

 

 

 


تهران-هنگامی که تعداد سالمندان افزایش می باید، احساس نیاز به فراهم بودن زیرساخت ها، خدمات و تجهیزات لازم برای آنها نیز دو چندان می شود. امری که تاکنون بنا به دلایل مختلف نظیر پررنگ بودن مسایل جوانان از قبیل اشتغال، بیکاری، ازدواج، طلاق و مواردی از این دست چندان مورد توجه سیاست گذاران و نهادهای دولتی نبوده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group