مهمترین عناوین روز

 

 

 


تهران- وزیر کشور درباره ساختار قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفـت: قرارگاه نوسازی با حضور نمایندگان همه دستگاه ها کار خود را آغاز کرده و شرح وظایف هر کدام از کارگروه های پنجگانه آن مورد بررسی و تصویب قرار گرفته است.

 

 

 

 


تهران - رئیس مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مواردی از بیماری های واگیر از طریق آب و غذا در مناطق سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان گزارش نشده است.

 

 

 


تهران - وزارت خارجه ‎فرانسه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این کشور کمک های بشردوستانه خود به سیل زده ها در ایران را افزایش می دهد.

 

 

 


استانها - نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور در مناطق سیل زده استان لرستان گفت: مقام معظم رهبری خواستار تسریع در روند ارائه خدمات به سیل زدگان هستند.

 

 

 


تهران - به مناسبت فرا رسیدن مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سالروز جمهوری اسلامی ایران (دوازدهم فروردین)، رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و یکصد و هفده نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

 

 

 

 


تهران- رییس مجمع عالی جهادگران کشور با اشاره به حضور جهادگران در مناطق سیل زده گفت: 11 هزار گروه جهادی مشغول امداد و خدمت رسانی به مردم در مناطق سیل زده هستند.

 

 

 

 


کاشان - مدیر اجرایی منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب آران و بیدگل گفت: گردشگران برای دیدن دریاچه نمک با توجه به بارش های چند روز گذشته باید با راهنمایان حرفه ای و آشنا به منطقه مرنجاب وارد شوند.

 

 

 

تهران- وزیر کشور گفت: استان های سیل زده باید در زمینه اختصاص منابع و اعتبارات در اولویت قرار بگیرند.

 

 

 

 


تهران- حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روح همبستگی و حالت بسیج شوندگی مردم ایران را استثنایی دانستند و خاطرنشان کردند: کارهای اصلی بعد از این است. این ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.

 

 

 


شیراز - سیل شیراز هرچند برگ های تلخی به فصل آغازین سال 98 پیوست کرد اما زمینه ساز بروز موجی از مهربانی و مهمان نوازی شد که مرزهای استان فارس را در نوردید و ضمن بازتاب جهانی، به دیگر نقاط سیل زده کشور گسترش یافت.

Back to Top

Template Design:Dima Group