مهمترین عناوین روز

 

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم فرصتی را ایجاد کرده تا بیش از گذشته زمان را به تماشای سریال‌های شبکه نمایش خانگی اختصاص دهند؛ کرونا فرصتی را برای افزایش بیشتر مخاطبان شبکه نمایش خانگی به وجود آورده است.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- ورود کرونا به ایران گرچه مانند دیگر نقاط جهان قابل پیش‌بینی بود و مسوولان ایرانی هم در نهایت شفافیت،‌ مهار آن را آغاز کردند اما پروپاگاندای رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی با بمباران خبری بی‌وقفه، تلاش دارند تا از گل‌آلودی بحران کرونا ماهی حمله به نظام جمهوری اسلامی صید کرده و از این رهگذر امنیت روانی جامعه را قربانی خبرهای جعلی خود کنند.

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

تهران–  نگرانی از تمدید قرارداد، دغدغه‌ همیشگی کارگران در قراردادهای کار موقت بوده که با مصوبه روز یکشنبه هیات دولت، گام نخست برای ساماندهی این قراردادها و رفع نگرانی کارگران برداشته شده است.

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

آشپزخانه یکی از پرماجراترین قسمت‌های خانه است که خوراکمان را در آنجا می‌پزیم و از بسیاری از مناطق دیگر خانه شلوغ‌ترو پردردسرتر است. تمیز کردن آشپزخانه را از ماه بهمن شروع کنید تا دم عید به کمر درد و انواع مشکلات دچار نشوید. از مدیریت آشپزخانه و خانه‌تکانی قدم به قدم آن غافل نشویم.

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

حمص یا هوموس از غذاهای عربی است که بیشتر به عنوان پیش‌غذا استفاده می‌شود اما به دلیل اینکه پیش‌غذای سنگینی است می‌توانید به عنوان غذای اصلی هم آن را میل کنید.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران - سخنگوی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در منطقه خاورنزدیک و میانه گفت: ۱۳۶ روزنامه نگار طی سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی در مخاصمات جهانی کشته شدند.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- پربازدیدترین ویدئویی که در فضای مجازی این روزها دست‌به‌دست می‌شود، ماجرای کودکی زباله‌گرد است که درحال جمع‌آوری زباله، توسط یک جوان به سطل زباله شهری انداخته می‌شود و در میان خنده‌های اطرافیان و این جوان، خودش بیرون می‌آید.

 

 

 

 از ایام قدیم خواب قیلوله یا خواب کوتاه در فرهنگ ما جای ثابتی داشته است. هنوز در برخی شهرهای ایران کسبه ظهرها به خانه می‌روند و کمی استراحت می‌کنند. در این زمینه اما تحقیقات پزشکی ثابت کرده این خواب کوتاه روزانه بر سلامت افراد تاثیر دارد.

 

 

 

 خرمالو به واسطه خواص و ویتامین‌های زیادی که دارد به اندازه زیادی انرژی‌زا است و به موازات آن کالری زیادی را هم به بدن شما اضافه می‌کند؛ پس در خوردن آن زیاده‌روی نکنید.

 

 

 تهران- یکی از گروه هایی که می توانند تحت تکفل بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند، والدین بیمه شدگان هستند که بنا به شرایطی به تبع آنها از خدمات این سازمان برخوردار می شوند.

Back to Top

Template Design:Dima Group