مهمترین عناوین روز

 

 

 تهران - مدیرکل دفتر ارزیابی فناوری سلامت، استانداردها و تعرفه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از موافقت شورای عالی بیمه سلامت برای پوشش بیمه‌ای دو خدمت تله مدیسین خبر داد.

 

 
تهران– در جهانی که سرشار از امکان‌ها و فرصت‌ها و شدن‌هاست، در قرن بیست و یک، قرنی پر از عجایب، مواجه می‌شویم با ویروسی که بسیاری از معادلات و قوانین را از پیچیده تا ساده‌ترین آنها، به هم می‌ریزد.

 

 

 تهران- یک استاد حقوق دانشگاه تهران می‌گوید: برخی به اشتباه می‌گویند پدر حق دارد بچه اش را بکشد ولی چنین حقی وجود ندارد. اینکه پدر در صورت کشتن فرزند قصاص نمی شود بحث دیگری است ولی کسی حق ندارد کسی را بکشد.

 

 

 تهران - رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با دستور رییس ستاد کل نیروهای مسلح، همه سفرهای راهیان نور به مناطق دفاع مقدس تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

 

 تهران - نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سامانه ۴۰۳۰ گفت: رعایت نکته‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلای کودکان به ویروس کرونا یا انتقال آن، لازمه بازگشایی مدارس و مهدهای کودک‌ است.

 

 

 قم - مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای از دولت‌ها و ملت‌های مسلمان خواسته است در برابر معامله قرن و توسعه‌طلبی‌های تازه و خطرناک رژیم صهیونیستی سکوت کنند.

 

 

 تهران - رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که بهتر است افراد در مکان‌های عمومی که از کولرهای آبی و گازی استفاده می‌شود، ماسک بزنند.

 

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم فرصتی را ایجاد کرده تا بیش از گذشته زمان را به تماشای سریال‌های شبکه نمایش خانگی اختصاص دهند؛ کرونا فرصتی را برای افزایش بیشتر مخاطبان شبکه نمایش خانگی به وجود آورده است.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)

تهران- ورود کرونا به ایران گرچه مانند دیگر نقاط جهان قابل پیش‌بینی بود و مسوولان ایرانی هم در نهایت شفافیت،‌ مهار آن را آغاز کردند اما پروپاگاندای رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی با بمباران خبری بی‌وقفه، تلاش دارند تا از گل‌آلودی بحران کرونا ماهی حمله به نظام جمهوری اسلامی صید کرده و از این رهگذر امنیت روانی جامعه را قربانی خبرهای جعلی خود کنند.

 

 

 پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر (www.pooyakhabar.ir)  

تهران–  نگرانی از تمدید قرارداد، دغدغه‌ همیشگی کارگران در قراردادهای کار موقت بوده که با مصوبه روز یکشنبه هیات دولت، گام نخست برای ساماندهی این قراردادها و رفع نگرانی کارگران برداشته شده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group