مهمترین عناوین روز

رسانه پویاخبر

 

جستجو در سایت


 

 

 

 

 

تهران - رییس مرکز تحقیقات مدیریت رفاه اجتماعی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با بیان اینکه همه گیری کرونا سلامت جسمی و روانی، امکانات غذایی و آموزش ی کودکان را تحت تاثیر منفی قرار داد، گفت: بر اساس یک مطالعه دانشگاهی، ۱۵ تا ۲۶ درصد از کودکان اعلام کردند که در زمینه سلامت روان در دوران کرونا آسیب دیدند.

 

 

 

 

تهران - این روزها بحث تعیین نرح تعرفه های پزشکی برای سال آینده مطرح است؛ موضوعی که به یک دغدغه مهم میان جامعه پزشکی تبدیل شده و نوعی بازی دو دوتا چهارتای تعرفه پزشکی با تورم است.

 

 

 

 

 

تهران-  رهبر انقلاب در دیدار با زنان و دختران، خانه را محل آرامش و آسایش زن خواندند و تأکید کردند: «رفتارهای بد شوهر مانند بددهانی یا آسیب‌زدن جسمی به هیچ وجه قابل قبول نیست.» این فرموده‌های رهبر انقلاب جرقه‌های امید را در دل بانوان روشن کرد زیرا دیدگاه ویژه ایشان به این مساله علاوه بر امیدواری بیشتر، کاهش خشونت علیه زنان را به همراه دارد.

 

 

 

 

تهران - سخنگوی پلیس از رایزنی‌های گسترده‌ امنیتی، انتظامی و دیپلماتیک در خصوص برخورد موثر با تروریست‌های حادثه‌ انتظامی شهرستان راسک خبر داد.

 

 

 

 

تهران -  رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، برای افراد دارای معلولیت و بیماری‌های خاص در مصوبه اخیر مجلس در مورد افزایش سن بازنشستگی و سنوات خدمات بیمه پردازان اظهار نگرانی کرد و گفت: معلولان و بیماران در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی نادیده انگاشته شده‌اند.

 

 

 

 


تهران_ معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: ۱۵ هزار نفر در آزمون استخدام دبیری و هنر آموزی جذب و ۷ هزار و ۱۷۹ نفر ظرفیت خالی ماند که از دیروز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آغاز شد و تا ۱۸ آبان ادامه دارد، تمام افرادی که در آزمون شرکت کردند، به جز افراد مشمول کد ۱۹ و پذیرفته شدگان، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

 

 

 

 

 

تهران - نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواهی خانواده‌های مدافع حرم از گروهک‌های تروریستی تحت حمایت دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا در حالی برگزار شد که آنان خواستار صدور حکم اشد مجازات برای دولتمردان آمریکایی شدند.

 

 

 

 


تهران - دادستان کل کشور گفت: قضات می‌توانند با بهره‌مندی از عبارات جدید و صحیح ضمن رعایت چارچوب‌های قانونی، مطالعه و درک رأی و قرار را برای مردم سهل و شیرین کنند زیرا یکی از شاخص‌های صدور یک رأی متقن به کار بردن اصطلاحات مناسب و روان‌نویسی است.

 

 

 

 

 

 

تهران - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر دانش‌آموزان فرصت تجربه‌های بکر و ناب را داشته باشند در آینده به یقین ایرانی باشکوه خواهند ساخت.

 

 

 

 


تهران - معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به امکان انجام غربالگری رایگان درباره ۲ نوع سرطان شایع، به بیمه‌شدگان این سازمان توصیه کرد با مراجعه به مراکز درمانی ملکی این سازمان در سراسر کشور و شرکت در طرح رایگان غربالگری سرطان‌های شایع، از وضعیت سلامتی روده بزرگ و سینه که از شایع‌ترین سرطان‌ها در بین زنان و مردان هستند، اطمینان حاصل کنند.

Back to Top

Template Design:Dima Group