رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

تهران -  رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، برای افراد دارای معلولیت و بیماری‌های خاص در مصوبه اخیر مجلس در مورد افزایش سن بازنشستگی و سنوات خدمات بیمه پردازان اظهار نگرانی کرد و گفت: معلولان و بیماران در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی نادیده انگاشته شده‌اند.

 

 

 

 


تهران_ معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: ۱۵ هزار نفر در آزمون استخدام دبیری و هنر آموزی جذب و ۷ هزار و ۱۷۹ نفر ظرفیت خالی ماند که از دیروز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آغاز شد و تا ۱۸ آبان ادامه دارد، تمام افرادی که در آزمون شرکت کردند، به جز افراد مشمول کد ۱۹ و پذیرفته شدگان، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

 

 

 

 

 

تهران - نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواهی خانواده‌های مدافع حرم از گروهک‌های تروریستی تحت حمایت دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا در حالی برگزار شد که آنان خواستار صدور حکم اشد مجازات برای دولتمردان آمریکایی شدند.

 

 

 

 


تهران - دادستان کل کشور گفت: قضات می‌توانند با بهره‌مندی از عبارات جدید و صحیح ضمن رعایت چارچوب‌های قانونی، مطالعه و درک رأی و قرار را برای مردم سهل و شیرین کنند زیرا یکی از شاخص‌های صدور یک رأی متقن به کار بردن اصطلاحات مناسب و روان‌نویسی است.

 

 

 

 

 

 

تهران - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر دانش‌آموزان فرصت تجربه‌های بکر و ناب را داشته باشند در آینده به یقین ایرانی باشکوه خواهند ساخت.

 

 

 

 


تهران - معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به امکان انجام غربالگری رایگان درباره ۲ نوع سرطان شایع، به بیمه‌شدگان این سازمان توصیه کرد با مراجعه به مراکز درمانی ملکی این سازمان در سراسر کشور و شرکت در طرح رایگان غربالگری سرطان‌های شایع، از وضعیت سلامتی روده بزرگ و سینه که از شایع‌ترین سرطان‌ها در بین زنان و مردان هستند، اطمینان حاصل کنند.

 

 

 

 


تهران- «جوانی کجایی که یادت بخیر»؛ سالمندان این مثل قدیمی را با آهی سرد و بغضی ناراحت‌کننده تکرار می‌کنند؛ دستی به موهای سپید کشیده و نیم‌نگاهی به گرد پیری نشسته بر چهره دارند و به یاد می‌آورند که بهترین دوران زندگی آنها یعنی جوانی به کهولت و پیری رسیده است.

 

 

 


تهران - امروز اولین روز مدرسه برای شکوفه‌های کلاس اولی است که پای خود را در مسیر علم آموزی و آگاهی می‌گذارند و همچنین با معصومیت خود، مهری به یادماندنی را تجربه می‌کنند.

 

 

 

 

 

تهران -رئیس دبیرخانه شورای عالی استان‌ها از تصویب تشکیل اتحادیه شهرداری‌های کشور در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: شورایاری‌ها به عنوان سمن‌های شهری جایگاه قانونی می‌یابند.

 

 

 

 

 

تهران - بازنشستگان کشوری با یک میلیون و ۶۳۰ هزار نفر مطالبه جدی خود را همسان‌سازی یا متناسب‌سازی حقوق می‌دانند موضوعی که بارها از سوی مدیران این صندوق برای اجرایی شدن آن تاکید شده اما مهمترین مساله تأمین بار مالی آن با حدود ۹ هزار میلیارد تومان برای این موضوع و برخی دیگر از مطالبات بازنشستگان است.

Back to Top

Template Design:Dima Group