* فرشته قاسمیان
روشن است که یکی از اساسی ترین موارد مرتبط با حفظ پاکدامنی و عفاف و پرهیز از گناه، رعایت حجاب و پوشاندن بدن در برابر افراد نامحرم بوده که این نیز در مکاتب و آرا و مذاهب مختلف، به شیوه ها و روش ها و تعاریف خاصی، تفسیر و بیان گردیده، اما در هر حال این موارد در یک نکته، مشترک بوده و آن رعایت پوشش اعضای بدن و نیز حفظ حجاب و بالطبع و همزمان رعایت اصول اخلاقی و اجتماعی از طریق دوری از گناه و پرهیزگاری و اتخاذ خصوصیات بهینه فرهنگی است.

 


*سودابه خانی
بدون شک یکی از ضروریات دین اسلام و تمام ادیان آسمانی، لزوم پوشش زن و البته پوشش زن و مرد با هم است، چون حجاب فقط مختص زنان نیست و مردان جامعه هم باید آراسته و متین دیک مکان اجتماعی ضاهر شوند، با توجه به دلایل محکمی که وجود دارد جای تردیدی باقی نمی ماند که حجاب اسلامی هدیه ی الهی در پاسخ به ندای درونی و فطری زنان است و از افراط و تفریط هایی که در مکاتب قدیم و جدید بوده یا هست بر کنار می باشد این لطف الهی نه تنها باعث محدودیت و دورماندگی زن از جامعه نمی شود؛ بلکه شرطی برای حضور و مصونیت او در اجتماع است.

*اختصاصی پویا خبر/سیدداود سجادی اسدآبادی
عشق به خانواده، زندگي و به هر چيز ديگري که دل و ذهن يک جوان را تسخير مي کند مي تواند براي خيلي از ما عامل وابستگي به دنيا و زرق و برق های دلفریب آن  باشد.

میلاد پاک پرور گفت:همه‌ی زندگی‌ام را از بسم الله الرحمن الرحیمی داردم که از مادرم یاد گرفتم و بعد در محافل قرآن آموخته ام.

پویاخبر/رحمانی گفت: مرکز هنرهای رقومی بسیج به عنوان تهیه کننده بازی «ایران ۵۷» تمایل دارد، این بازی در ۲۲ بهمن امسال رونمایی و سپس عرضه شود.
عماد رحمانی، مدیر شرکت رسانه شکوه کویر و از بازی سازان کشورمان در مورد  بازی " ایران 57 " به خبرنگار شبستان گفت: مراحل تولید اولیه بازی " ایران 57 " به پایان رسیده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group