استان ها - امامان جمعه کشور در خطبه‌های نماز 21 تیر 98 با اشاره به روز ملی حجاب و عفاف به بررسی تاریخی سالروز قیام مسجد گوهر شاد و اقدام رضاخان برای کشف حجاب پرداختند.

 

 قم - حضرت آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی از علمای حوزه علمیه قم دعوت حق را لبیک گفت.

 

 تهران- صحبت از «همزیستی مذهبی» یا به تعبیری دیگر «تقریب مذاهب اسلامی»، بدون پرداختن به سلوک و سیره دینی و سیاسی امام جعفر صادق (ع)، بحثی ابتر و ناقص خواهد بود. چرا که آن امام هُمام به راستی و درستی از منادیان تقریب مذاهب اسلامی در عصر و زمانه خویش بوده است.

 

 تهران- مراسم وداع با پیکرهای مطهر 150 شهید تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم، شامگاه چهارشنبه در باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار شد.

 

 ایلام- همزمان با شب ۲۳ ماه مبارک رمضان و آخرین لیالی قدر آیین های احیا و شب زنده داری شامگاه چهارشنبه در مناطق مختلف استان ایلام با حضور مردم خداجو برگزار شد.

 

 استان ها- ایران اسلامی در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام یکپارچه سیاهپوش شد و مردم در جای جای این سرزمین در بقاع متبرکه، مساجد و تکایا گرد آمدند تا همراه عزاداری برای مقتدای خویش، آیین شب زنده داری در دومین شب قدر را برپا کنند.

 

 نجف – میلیون ها عاشق و زائر با طنین حزن انگیز «یا علی» در شب شهادت امیرمومنان علی (ع) شب های قدر را در شهرهای مختلف عراق احیا کردند و عتبات مقدسه خصوصا نجف اشرف این آیین ها شب گذشته (یکشنبه شب) حال و هوای دیگری داشت.

 

 

 تهران-  آن شب همه چیز با دیگر شب‌ها متفاوت بود؛ انگار نبض زمان تندتر از هر وقت دیگری می‌تپید. 63 بهار از عُمر مولود کعبه سپری شده بود و او، از هنگام شنیدن وعده شهادتش از زبان بهترین خلق، لحظه‌ای از آرزوی رسیدن آن روز باشکوه، غافل نبود. اکنون امیرمؤمنان(ع)، در آستانه دروازه‌های عروج قرار گرفته است؛ شب نوزدهم ماه رمضان سال 40 هـ.ق.

 

 تهران- در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.

 

 

 قم - همزمان با نخستین شب از لیالی قدر، نوای الغوث الغوث زائران و مجاوران حضرت معصومه (س) از سراسر شهر قم به آسمان برخاست.

Back to Top

Template Design:Dima Group