آخرین روزِ کاری مجلس یازدهم و دلتنگی برای سید شهیدان اهل خدمت

تهران- آخرین جلسه صحن علنی مجلس یازدهم شورای اسلامی به مجلس ختم شهید جمهور مبدل شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، آخرین جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی عصر سه‌شنبه یکم خرداد در غم از دست دادن رئیس‌جمهور محبوب و مردمی رنگ خود عزا به خود گرفت.
اما امروز حال و هوای دیگری در مجلس حکمفرماست و نمایندگان در رثای شهدای خدمت جامه مشکی به تن کرده‌اند. گل‌های سفید برای ادای احترام به شهدای حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور مقابل سخنگاه قرار گرفته است.
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی هم در آخرین روز کاری مجلس یازدهم با حزن و اندوه آغاز جلسه علنی را اعلام کرد و با شروع رسمی جلسه طرحی در دستور کار قرار گرفت، اما رمقی برای بیان نظرات موافقان و مخالفان نبود.
انگار او مثل همیشه حضور دارد و از دغدغه و رفع مشکلات مردم می‌گوید و حل مشکلات جامعه بزرگترین دغدغه‌اش است. گویی اوست که همچنان از نمایندگان می‌خواهد که به دولت برای حل مشکلات کشور کمک کنند. او رییس‌جمهور دردآشنا، بی‌ریا و مردمی بود و چقدر نبودنش سنگین است.
امروز صبح که با محمد مهدی مفتح فرزند ارشد شهید مفتح نماینده مردم تویسرکان در مورد تشییع تاریخی پیکر شهدای خدمت در تبریز مصاحبه می‌کردم اشک در چشمانشان جاری شد و با بغض از صداقت و راستی سید محرومان می‌گفت.
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم هم از خاطراتش با شهید آیت‌الله رئیسی می‌گفت. او نقل کرد شبی در سفر چین دیدم حاج آقا تا پاسی از شب بیدار مانده و روی سجاده نماز نشسته است. گفتم جلسات کاری فردا سنگین است؛ کمی استراحت کنید. آرام در گوشم گفت که از فکر مشکلات کشور و مردم خوابم نمی‌برد اما حالا به سوی خانه ابدی می‌رود. ان‌شاءالله روحش در آرامش باشد.
خادم‌الرضا(ع) آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد و به همراه تمامی همراهان به مقام رفیع شهادت نایل شد.
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر
#آیت_الله_سید_ابراهیم_رئیسی
#حجت_الاسلام_آل_هاشم_ولی‌فقیه_و_امام_جمعه_تبریز
#حسین_امیرعبداللهیان_وزیر_امور_خارجه
#مالک_رحمتی_استاندار_آذربایجان_شرقی
#سردار_سید_مهدی_موسوی_فرمانده_یگان_حفاظت_رئیس_جمهور