دلنوشته سردار قاآنی؛

آیت الله رئیسی، افتخار دولتمردان برای ایران و جهان اسلام شد

تهران- فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفتر یادبود معاونت امور مجلس دولت در مجلس شورای اسلامی نوشت: شهید آیت الله رئیسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام شد.

به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، سردار اسماعیل قاآنی، در دفتر یادبود معاونت امور مجلس دولت در مجلس شورای اسلامی نوشت: : شهید آیت الله رئیسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام گردید. ضمن گرامیداشت یاد این بزرگمرد، درس گرفتن از راه او برای همه دوستان ایشان، وظیفه‌ای برای استمرار این راه و رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) است.

 

متن دل نوشته او بدین شرح است:

افتتاح دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی انجام شد که از یک طرف، کشور در سوگ خدمتگزاری نمونه، سیدشهداء مردان میدان خدمت، به مردمان بی‌نظیر و مردی که در همه مراحل زندگی و مسئولیت در مسیر مستحکم ولایت حرکت نمود.

شهید آیت الله رئیسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام شد، ضمن گرامیداشت یاد این بزرگمرد، درس گرفتن از راه او برای همه دوستان ایشان، وظیفه ای برای استمرار این راه رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) می‌باشد و از طرف دیگر این نظام الهی به رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، نشان داد که آنقدر مستحکم است که در اوج عزاداری عزیزان، همه امور به بهترین شکل در حال انجام است و افتتاح مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمونه ای از آن است که دنیا را متعجب کرده است.

یاد شهدا و شهید رئیسی گرامی و راهشان پر روهرو باد «انشاءالله»

 

 

#
#
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر
#فرمانده_نیروی_قدس_سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی

#شهید_آیت_الله_رئیسی