اختصاص ۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه ها

استاندار ایلام: سرعت اجرای پروژه های حوزه اربعین در مسیر ایلام – مهران شتاب می گیرد     استاندار ایلام با اشاره به عزم دولت برای تکمیل زیرساخت های مهران در ایام اربعین حسینی گفت: با امادگی بیشتری به استقبال زائران حسینی خواهیم رفت.قاسم سلیمانی ‌دشتکی در جریان بازدید از پروژه های حوزه اربعین در […]

استاندار ایلام: سرعت اجرای پروژه های حوزه اربعین در مسیر ایلام – مهران شتاب می گیرد

 

 

استاندار ایلام با اشاره به عزم دولت برای تکمیل زیرساخت های مهران در ایام اربعین حسینی گفت: با امادگی بیشتری به استقبال زائران حسینی خواهیم رفت.
قاسم سلیمانی ‌دشتکی در جریان بازدید از پروژه های حوزه اربعین در مسیر ایلام به پایانه مرزی مهران اظهار کرد: وزارت نیرو با پرداخت ۲۰ میلیارد ریال برای تامین آب و همچنین با تامین ۲۰ میلیارد دیگر برای روشنایی پارکینگ ها و جاده کمربندی موافقت کرد که بزودی در اختیار دستگاه ها قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: یکی از نقاطی که در ایام اربعین منجر به بروز ترافیک می شود میدان ارغوان بود که مقرر شد برای تکمیل عملیات پل روگذر ارغوان ۲۰ میلیارد ریال اختصاص یابد.
استاندار ایلام یادآور شد: طی روزهای اخیر با پرداخت حدود ۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های در دست اجرا در حوزه اربعین استان ایلام موافقت شد، ضمن اینکه از ۱۷۰ میلیارد ریال قبلی که تخصیص یافته بود ۸۵ میلیارد ریال ابلاغ شده که میان دستگاه ها و پیمانکاران توریع می شود.
سلیمانی ابراز امیدواری کرد امسال با آمادگی بیشتر و تکمیل زیرساخت ها به استقبال زائران اربعین برویم.
مرز بین المللی مهران در ۸۵ کیلومتری ایلام مهم ترین مرکز و کانون برای عزیمت زائران اربعین است و سال گذشته بیش از ۲ میلیون نفر از این نقطه مرزی عازم کربلای معلی شدند./ایرنا

 

×××

 

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}