استاندار ایلام: خرید کالای ایرانی در گردش چرخ صنعت و اقتصاد کشور موثر است

استاندار ایلام گفت: خرید کالاهای ایرانی و تولید داخل از سوی مردم به نوعی باعث می شود چرخ های صنعت بچرخد ضمن اینکه در شکوفایی اقتصاد کشور نیز نقش بسزایی دارد.   محمدرضا مروارید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از ایرنا بخاطر راه اندازی کمپین خبری خرید کالای ایرانی، اظهار کرد: […]

استاندار ایلام گفت: خرید کالاهای ایرانی و تولید داخل از سوی مردم به نوعی باعث می شود چرخ های صنعت بچرخد ضمن اینکه در شکوفایی اقتصاد کشور نیز نقش بسزایی دارد.

 

محمدرضا مروارید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از ایرنا بخاطر راه اندازی کمپین خبری خرید کالای ایرانی، اظهار کرد: توجه مردم به تولید داخلی و خرید محصولات ایرانی حمایت از بخش تولید و اشتغال است.
وی با بیان اینکه ایران از نظر ساخت بسیاری از کالاها بخصوص پوشاک حرف های زیادی برای گفتن دارد، افزود: هیچ مشکلی از بابت تامین کالاهای مورد نیاز مردم در کشور نداریم و آنچه مردم نیاز دارند در کشور تولید می شود.
مروارید تاکید کرد: از همه مردم عزیز ایران اسلامی در خواست داریم با خرید و مصرف کالاهای ایرانی در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی کشور نقش اساسی و تعیین کننده خود را ایفا کنند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ های دولت در این زمینه از طریق مبارزه با کالاهای قاچاق و حمایت از تولید داخلی، ‘کمپین خبری خرید کالای ایرانی’ را آغاز کرده است.
کمپین خبری خرید کالای باکیفیت داخلی توسط ایرنا با هدف افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات خود، کلید زده شده است.

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}