استاندار ایلام در بازدید از موکب های پذیرایی شهر ایلام: روزانه بیش از ۳۰۰ هزار پرس غذا بین زوار در ایلام توزیع می شود

استاندار ایلام در بازدید از موکب های پذیرایی شهر ایلام گفت: روزانه بیش از ۳۰۰ هزار پرس غذا بین زوار در ایلام توزیع می شود.   محمدرضا مروارید هدف از این بازدید را بررسی میزان امادگی این مواکب برای پذیرایی از زوار در موج برگشت از عراق اعلام و اظهار داشت: تدابیر لازم جهت اسکان، […]

استاندار ایلام در بازدید از موکب های پذیرایی شهر ایلام گفت: روزانه بیش از ۳۰۰ هزار پرس غذا بین زوار در ایلام توزیع می شود.

 

محمدرضا مروارید هدف از این بازدید را بررسی میزان امادگی این مواکب برای پذیرایی از زوار در موج برگشت از عراق اعلام و اظهار داشت: تدابیر لازم جهت اسکان، فراهم نمودن امکانات و تغذیه زوار در شهر ایلام فراهم شده و همزمان از پایانه مرزی ، شهرهای مهران، ایلام و چرداول این تدابیر اندیشیده شده است.
وی افزود: موکب ها در خدمات رسانی به زوار نماد وحدت ملی در کشور هستند که از همه قشری از مردم ، دستگاههای اجرایی نهادها و با هرچه در توان دارند در انها خدمت می کنند.
استاندار ایلام با بیان اینکه فضای استان به لطف اقا ابا عبداله حسینی است ابراز داشت: هر کسی به میزان توان و دارایی خود در این مسیر عاشقانه مشغول خدمت به زائرین است
وی گفت: همه امکانات در استان برای پذیرایی از زوار فراهم است و تا یک هفته بعد از اربعین این آمادگی کماکان وجود دارد.

 

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}