استاندار جدید خراسان شمالی؛ دستگاه اجرایی باید توجه جدی به رسانه ها داشته باشد

پویاخبر/استاندار جدید خراسان شمالی گفت: عملیاتی کردن تمام محورهای توسعه خراسان شمالی در راس امور و فعالیت هایم قرار میگیرد و پایه تلاش های خود و مدیران استان باید بر همین اصل و مبنا باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی، محمدرضا صالحی استاندار جدید استان […]

پویاخبر/استاندار جدید خراسان شمالی گفت: عملیاتی کردن تمام محورهای توسعه خراسان شمالی در راس امور و فعالیت هایم قرار میگیرد و پایه تلاش های خود و مدیران استان باید بر همین اصل و مبنا باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی، محمدرضا صالحی استاندار جدید استان اظهار داشت: یکی از تاکیدات وزیر کشور رضایتمندی مردم در منطقه از عملکرد دولت و ایجاد امید و نشاط بود که این موضوعات را نیز مبنای کار خود قرار می دهم.
وی با تاکید بر اینکه در مسیر سیاست های عمومی اعلام شده دولت تدبیر و امید حرکت خواهیم کرد، ادامه داد: مسئولان دستگاه های اجرایی و اداری به همه مردم اعم از گروه ها، جناح ها، قومیت ها و سایرین با یک چشم نگاه کنند و خدمت عادلانه به همه اقشار جامعه داشته باشند.
صالحی خاطرنشان کرد: مرجع حل اختلاف دستگاه های دولتی، استانداری است لذا هیچ دستگاه دولتی حق ندارد علیه دستگاهی دیگر شکایت کند.
وی در بخش دیگر سخنان خود از مطبوعات و ر سانه ها به عنوان چشم و گوش بیدار نظام و مردم یاد کرد و افزود: دستگاه اجرایی باید توجه جدی به رسانه ها داشته باشد و حق شکایت علیه مطبوعات را ندارد ضمن اینکه رسانه ها نیز باید اعتدال را رعایت کنند.
استاندار جدید خراسان شمالی تصریح کرد: یک مدیر و مسئول نباید سنگ دل، اخمو و ترش رو باشد، بلکه باید احساس تکریم و کرامت داشته باشد چرا که کرامت مخصوص فرزندان آدم است و ما به همه انسان ها به دید تکریم نگاه می کنیم و اگر اشتباهی شد باید ببخشیم.
صالحی خاطرنشان کرد: تصمیم گیران و مسولان در کار باید با کارشناسان مشورت داشته باشند و بعد اقدام و عمل کنند.

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}