استاندار: ساختار اداری سیستان و بلوچستان باید پویا و جریان ساز باشد

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):علی اوسط هاشمی در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نظام اداری که جریان سازی با محوریت انسان را سر لوحه کار خود قرار داده همیشه پویا و فعال است.استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساختار اداری استان باید پویا، جریان ساز و تحول نگر باشد […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):
علی اوسط هاشمی در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نظام اداری که جریان سازی با محوریت انسان را سر لوحه کار خود قرار داده همیشه پویا و فعال است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساختار اداری استان باید پویا، جریان ساز و تحول نگر باشد تا بتواند تعامل خوبی میان مردم و مسئولان برقرار کند.
علی اوسط هاشمی در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نظام اداری که جریان سازی با محوریت انسان را سر لوحه کار خود قرار داده همیشه پویا و فعال است.
وی گفت: توسعه پایدار تنها با نقش دادن نیروی انسانی در ادارات محقق نمی شود و مسئولان و نهاد های دولتی باید مردم را در تصمیم گیری های استانی و کشوری مشارکت دهند.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: یکی از مشکلات اساسی ما در استان عدم خود باوری است که اگر آن را در وجود خود احساس کنیم بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.
هاشمی تصریح کرد: مسئولان ادارات و نهادهای دولتی استان باید در حوزه اختیارات خود تصمیم گیری کنند چون ورود به سایر بخش ها مشکلات زیادی به وجود می آورد.
وی با اشاره به وظایف هر یک از ادارات در شورای راهبردی توسعه مدیریت استان تصریح کرد: موارد غیر قانونی که بعضی از افراد در ادارات انجام می دهند در این شورا شناسایی شود و آسیب شناسی اجتماعی را در اولویت کارهای خود قرار دهند.
وی گفت: اعضای شورا باید بهترین آراء و نقطه نظرات خود را بیان کنند تا شاهد تحول اساسی در جامعه باشیم.
وی ادامه داد: شورا سهم روستائیان را در نظام اداری سیستان و بلوچستان مشخص کند و به آنها در این زمینه نقش دهد.
وی بیان کرد: الگوهای جدید اداری را باید در دستور کار خودمان قرار دهیم تا بتوانیم یک مجموعه منظم اداری داشته باشیم.

 

 

انتهای پیام/*