استاندار قم: اعتبارات دولتی استان قم متناسب با جایگاه این استان نیست

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir): استاندار قم با اشاره به جذب اعتبارات در استان قم و تخصیص دولت برای این استان اظهار داشت: اعتبارات تخصیصی دولت برای قم متناسب با جایگاه این استان نیست.سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه شورای اداری استان قم که عصر امروز در تالار معصومیه برگزار شد، طی […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):

استاندار قم با اشاره به جذب اعتبارات در استان قم و تخصیص دولت برای این استان اظهار داشت: اعتبارات تخصیصی دولت برای قم متناسب با جایگاه این استان نیست.
سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه شورای اداری استان قم که عصر امروز در تالار معصومیه برگزار شد، طی سخنانی استفاده صحیح و به جا از ظرفیت های استان قم را موجب تاثیرگذاری در سطح ملی دانست.
استاندار قم با بیان اینکه مدیران دولتی باید ارتقای جایگاه دستگاه‌های اجرایی را دنبال کنند، افزود: استان قم ظرفیت‌های بسیاری را در خود جای داده است که هر یک از آنها می تواند در بعد ملی موجب تحول در کشور شود.
وی وجود همدلی و همزبانی در بین مسئولان استان قم را مورد توجه قرار داد و گفت: این همدلی در خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(ع) در مناسبت‌هایی از جمله نیمه شعبان، عید نوروز و دیگر مناسبت‌های مذهبی به خوبی قابل مشاهده است.
استاندار قم در ادامه با اشاره به ادغام معاونت‌های هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای و توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم ادامه داد: نظر به ابلاغ دولت به همه ی استانداری های سراسر کشور، این دو بخش ادغام و معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم ایجاد می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: برخی از نهادهای دولتی استان قم از نظر بودجه، درآمد و هزینه وضعیت مطلوبی ندارند به همین علت مسؤولان ملی باید در تخصیص اعتبارات به این دستگاه‌ها نگاه ویژه داشته باشند.
وی با بیان اینکه استان قم از نظر جذب درآمدها رتبه ی بیستم و از لحاظ تخصیص اعتبارات دولتی رتبه ی سی ام را داراست خاطرنشان کرد:جایگاه قم باید به صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرد و دولت در صدد افزایش تخصیص ها با این استان بر بیاید.
صادقی همچنین با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن رفع موانع اقتصادی در سال جاری تصریح کرد: ترویج اقتصاد مقاومتی در میان اقشار مختلف جامعه سبب تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه ی اقتصاد می‌شود.
در این جلسه از حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی قدردانی شد.
تقدیر و تشکر از آقایان رستمی و دلاوری معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و اقتصادی و توسعه ی منطقه ای استانداری قم و معرفی آقای موسوی به سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم از دیگر برنامه های این جلسه بود.

 

 

انتهای پیام/*